NC+Sport w TV

Niedziela ze speedwayem w nSport+ (wideo)

Niedziela ze speedwayem, czyli dwa pasjonująco zapowiadające się starcia w 10. rundzie PGE Ekstraligi na antenie nSport+.

 

Jako pierwsi, we Wrocławiu, wyjadą na tor jeźdźcy miejscowej Sparty oraz Stali Gorzów. Gospodarze notują bardzo dobry sezon, plasując się na drugiej pozycji w tabeli. Spartanie ustępują tylko Bykom z Leszna, mają także cztery punkty przewagi nad zielonogórskim Falubazem. Gorzej wiedzie się natomiast wicemistrzom Polski sprzed roku. Stalowcy jeżdżą bardzo nierówno i niebezpiecznie zbliżyli się do strefy, oznaczającej występ w barażach. Pierwsze spotkanie z wrocławskim zespołem, na popularnym Jancarzu, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 48:42. Teraz planem minimum dla Stali jest wywalczenie punktu bonusowego, za lepszy wynik w dwumeczu. Początek transmisji meczu Sparta Wrocław – Stal Gorzów o 15:45. Spotkanie we Wrocławiu skomentują Sergiusz Ryczel i Krzysztof Cegielski.

Nie mniej emocjonująco zapowiada się starcie w Lublinie. Szalenie groźny na własnym torze Motor, podejmie rajderów zielonogórskiego Falubazu. Beniaminek zdobył dotąd siedem punktów – o jeden mniej niż plasująca się na bezpiecznym miejscu Stal Gorzów, zatem utrzymanie się w krajowej elicie bez rozgrywania meczów barażowych, nie jest nieprawdopodobne. Z kolei celem jeźdźców spod znaku Myszki Miki jest awans do fazy play-off, ale apetyt na pierwszą czwórkę, z racji niezwykle wyrównanej w tym sezonie stawki, mają także inne zespoły. Nawet lubelski Motor może zrównać się dorobkiem z ekipą Patryka Dudka, jeśliby udało się pokonać Falubaz i wywalczyć bonusowy punkt. O to jednak będzie ciężko – w Zielonej Górze gospodarze pokonali lublinian wysoko, bo 54:36. Na Lubelszczyznę przeniesiemy się o 18:30, a pojedynek Motor – Falubaz skomentują dla Państwa: Michał Łopaciński i Dawid Stachyra.

 

Speed Car Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra

Szalenie groźny na własnym torze Speed Car Motor Lublin , podejmie rajderów zielonogórskiego Falubaz Zielona Góra.Beniaminek zdobył dotąd siedem punktów – o jeden mniej niż plasująca się na bezpiecznym miejscu Stal Gorzów, zatem utrzymanie się w krajowej elicie bez rozgrywania meczów barażowych, nie jest nieprawdopodobne.Początek transmisji o 18:30 w nSport+!! ??

Opublikowany przez nSport+ Niedziela, 30 czerwca 2019

 

Betard Sparta Wrocław – truly.work Stal Gorzów na żywo niedziela godz.15:45

Speed Car Motor Lublin – Stelmet Falubaz Zielona Góra na żywo niedziela godz. 18:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *