„Nienawistna Ósemka” Quentina Tarantino w TV Puls

Zimowe pustkowia Wyoming, odcięty od świata zajazd i ośmioro podróżnych o nieczystych intencjach… Nagrodzona Oscarem® za muzykę „Nienawistna Ósemka” Quentina Tarantino w sobotę 5 maja o 21:55 po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej, tylko w TV Puls! W rolach głównych gwiazdorska obsada: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen oraz nominowana do Oscara Jennifer Jason Leigh.
 

 
Kilka lat po wojnie secesyjnej. Przez skute śniegiem i lodem Wyoming podróżuje łowca nagród John „Szubienica” Ruth (Kurt Russell), a wraz z nim pojmana przez niego groźna przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Podczas zamieci śnieżnej trafiają do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych. Gdy nawałnica uderza w górski przyczółek, John „Szubienica” Ruth zaczyna rozumieć, że szanse na dotarcie do miasta są niewielkie, a jego największym zmartwieniem nie jest pogoda, a towarzysze, z którymi przyszło mu przebywać w odciętym od świata zajeździe…
Soczyste dialogi, wciągająca zagadka kryminalna, intrygujący bohaterowie, nieoczekiwane zwroty akcji oraz rewelacyjna, nagrodzona Oscarem muzyka Ennio Morricone – to główne, ale nie jedyne atuty „Nienawistnej Ósemki”. W ostatnim jak dotąd filmie Quentina Tarantino napięcie rośnie wraz z rozwojem akcji, a bohaterowie odkrywają kolejne sekrety. Kto z nich mówi prawdę, a kto przybrał fałszywą tożsamość? Kto czeka, aż John Ruth straci czujność, a kto okaże się jego sojusznikiem? Fabułę znakomicie zbudowali aktorzy wcielający się w tytułową „Nienawistną Ósemkę”, wśród nich: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen oraz rewelacyjna Jennifer Jason Leigh, która za swoją rolę otrzymała nominacje do Oscara, Złotego Globu i BAFTY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *