MediaZapowiedzi TV

Niesamowite produkcje w lipcu na kanałach FOX i FOX Comedy

Lipiec na kanale FOX zapowiada się… niezwykle. Widzowie stacji poznają historie, które są wprost nienaturalnie ekscytujące! Stanie się to za sprawą drugiego sezonu serialu „Evil” oraz trzeciej części serii „Co robimy w ukryciu”. Z kolei fani komedii, na kanale FOX Comedy będą mogli zobaczyć filmy, w których bohaterowie przejdą nietypowe transformacje. Na widzów czekać będą kultowe klasyki, jak np. „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki” czy „Pomniejszenie”.

 

 

 

Evil, sezon 2

(13 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 24 lipca O GODZINIE 22:00

Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00

Powtórki w soboty po seansie filmowym

Drugi sezon „Evil”, czyli psychologicznej podróży po świecie nauki i religii, będzie jeszcze bardziej mroczny. Główna bohaterka – psycholożka dr Kristen Bouchard (Katja Herbers) – zmagać się będzie z ciemnymi stronami swojej natury, które będą próbowały przejąć kontrolę nad osobowością. Natomiast David (Mike Colter) – kleryk, który oczekuje na święcenia – zostanie wystawiony na jeszcze większe pokuszenie.

Co robimy w ukryciu, sezon 3

(10 odcinków po 0,5 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 24 lipca O GODZINIE 21:05 (dwa odcinki)

Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:05

Powtórki w soboty po seansie filmowym

„Co robimy w ukryciu” przedstawia losy czterech wampirów, które „żyją” razem ze sobą od setek lat. Po dwóch sezonach, w czasie których raczej komfortowo spędzali swoją wieczność, nadeszła trzecia seria, która zakłóci ten spokojny rytm i poprowadzi postacie w nowe miejsca. W trzeciej części wampiry wzniosą się na nowy poziom mocy i spotkają wiele charakterystycznych postaci, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Nie zabraknie też bardziej przyziemnych sytuacji, znanych również śmiertelnikom. Bohaterowie będą musieli stawić czołatrendowi zdrowego stylu życia czy… byłym dziewczynom.

 

 

Transformacje pełne śmiechu na FOX Comedy

Dla tych, którzy lubią się pośmiać, FOX Comedy przygotował komedie, w których głównym tematem jest… nietypowa transformacja bohaterów! Co się za tym kryje? Zmniejszenia, zwiększenia, zmiany formy, a także przemiany, które zajdą w życiu postaci. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. „Podróże Guliwera”, „Ten pierwszy raz” czy „Szkoła rocka”.

Weekendy

Od 8 lipca Od godziny 17:00

„Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”

„Kochanie, zwiększyłem dzieciaka”

„Szkoła rocka”

„Ten pierwszy raz”

„Pomniejszenie”

„Podróże Guliwera (2010)”

„Duży”

„Gorąca laska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *