„Niesamowite Yellowstone” na kanale Polsat Viasat Nature

W najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 kanał Polsat Viasat Nature przedstawi premierowy odcinek serii dokumentalnej pt. „Niesamowite Yellowstone”.

 

 

Jest w Ameryce Północnej miejsce, które jak żadne inne porusza wyobraźnię: Yellowstone. Cztery odcinki w rozdzielczości Ultra HD kręcono przez dwa lata. Zobaczymy pierwszy w historii park narodowy z zupełnie nowej perspektywy: powodzi, mrozów, pożarów i głodu.

Niesamowite Yellowstone

Premiera: niedziela 9 czerwca, godz. 20:00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 4 x 60 min

Gatunek: Dokument/ przyroda

Tytuł oryginalny: Epic Yellowstone

Rok: 2018

Opis poszczególnych odcinków

  1. Ogień i lód

Zimy w Yellowstone należą do najostrzejszych i najbardziej niezwykłych na Ziemi. Zwierzęta gromadzą się przy ciepłych źródłach, ale te — jak każda oaza — przyciągają także drapieżniki.

  1. Powrót drapieżników

Wilki wracają do Yellowstone. Populacja niedźwiedzi grizzly jest najliczniejsza od dawna. Pumy żyły tu zawsze. W tym odcinku popatrzymy na świat z perspektywy drapieżników.

  1. Z lotu ptaka

Tym razem spojrzymy na Yellowstone z lotu ptaka. Wzniesiemy się nad gejzerem Old Faithful, nad wodospadami Yellowstone Falls i gorącymi źródłami Grand Prismatic Spring.

  1. Z prądem rzeki

Populacja wilków i niedźwiedzi grizzly w Yellowstone stale rośnie. Przyjrzymy się życiu tych zwierząt w ciągu całego roku i przekonamy się, że są ważnym elementem tego wyjątkowego ekosystemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *