Niezapomniane święta z Radiem Złote Przeboje

Na nadchodzące Boże Narodzenie Radio Złote Przeboje przygotowało świąteczne propozycje antenowe dla swoich słuchaczy. Redakcja stacji zaprosi ich do wspólnego kolędowania, a w specjalnych programach przedstawi ciekawe świąteczne zwyczaje oraz wspomnienia znanych i lubianych gwiazd o ich niezapomnianych świętach.

 

Jak co roku Radio Złote Przeboje rozpocznie świętowanie od „Wieczoru kolęd.” W Wigilię, 24 grudnia br. od 16:00 do północy na antenie pojawią się najpiękniejsze polskie kolędy i życzenia słuchaczy oraz gwiazd.

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia redakcja odwiedzi Polaków obchodzących Boże Narodzenie w najdalszych zakątkach świata, m.in. w Tokio i Toronto. Audycję „Święta bez granic”, nadawaną w godz. od 10:00 do 14:00, poprowadzi Tomasz Florkiewicz. Od 14:00 do 18:00 na wspólne kolędowanie z zespołem Enej zaprosi słuchaczy Kamil Baleja – dzięki jego gościom będzie można usłyszeć wyjątkowe polskie kolędy w nieco innym wykonaniu niż zwykle. Natomiast w godz. 18:00 – 22:00 na antenie pojawi się „Druga gwiazdka”. W swoim programie Kuba Mędrzycki przedstawi historię gwiazd muzyki, które stały się sławne mimo, że zaczynały jako bohaterowie drugiego planu, jak np. Phil Collins, który był perkusistą, a dziś jest uznanym wokalistą.

W drugi dzień świąt, 26 grudnia Jerzy Telesiński w audycji „Przy świątecznym stole” (od 10:00 do 14:00) przyjrzy się – z przymrużeniem oka – naszym świątecznym zwyczajom, tematom rozmów przy stole i prezentom, które przynajmniej raz w życiu każdy z nas dostał. W godz. od 14:00 do 18:00 Piotr Jaworski zaprosi słuchaczy na program „Niezapomniane święta.” O wyjątkowych świątecznych chwilach opowiedzą w nim m.in. Kasia Stankiewicz, Piotr Kupicha i Ewa Kasprzyk. Dzień zakończy audycja Tomasza Brhela „Narodziny gwiazd” (na antenie w godz. 18:00 do 22:00). Będzie to okazja do przyjrzenia się historiom gwiazd muzyki i filmu, które sławę osiągnęły dzięki przypadkowi.

Świąteczne audycje Radia Złote Przeboje są promowane na antenie stacji i na zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *