MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Niezwykła jesień w telewizji WP (wideo)

W nadchodzącej ramówce kanał jeszcze mocniej stawia na rozrywkę i lifestyle. Warto zwrócić szczególną uwagę na trzy pozycje – dwie nowości i dobrze znany widzom hit, który doczekał się już 8. odsłony.

 

 

 

Telewizja WP zapewnia swoim widzom wiele emocji. Wyniki oglądalności potwierdzają, że jest to faktor, którego najczęściej szukają nasi widzowie. Rekordowy dla kanału SHR w lipcu, tj. 0,52% w grupie 16-49, ze wzrostem względem zeszłego roku o 10% oraz najwyższy SHR w 16-49 wśród kanałów MUX8 dowodzą sympatii naszych widzów do proponowanych treści.

Wśród najlepiej oglądanych propozycji programowych lipca znalazły się Medium z taksówki (85K AMR, 1,82% SHR) i Mistrz remontu (71K AMR, 2,08% SHR), w sierpniu z kolei widzowie najchętniej wybierali Mistrzów kabaretu (83K AMR, 2,67% SHR).

 

wrzesien to jesien

Gorąca jesień w Telewizji WP! ??Sprawdź ile nowości przygotowaliśmy!

Opublikowany przez Telewizja WP Poniedziałek, 9 września 2019

 

Gorąca jesień w Telewizji WP!

Wykute w ogniu – Choć czasy, kiedy bez miecza nie ruszało się z domu, to na szczęście przeszłość, wciąż są osoby, dla których broń biała to sens życia. I właśnie oni są bohaterami pasjonującego teleturnieju “Wykute w ogniu”.

W każdym odcinku w szranki staje czerech zawodowych płatnerzy z USA. Mając do dyspozycji “garaż” narzędzi, muszą w kolejnych konkurencjach stworzyć elementy, z których w finale powstanie broń doskonała.  Na najlepszego czeka 10 tys. dol.

Wszystko odbywa się pod surowym okiem ekspertów. “Wykute w ogniu” to rywalizacja, emocje, ale też nietuzinkowa lekcja historii.

Mam talent: Mistrzowie – Jesienią widzowie kanału Telewizja WP zobaczą także światowy fenomen. “Mam talent: Mistrzowie” to spin-off jednego z najbardziej popularnych formatów telewizyjnych w historii. Tym razem na oczach publiczności i widzów rywalizują dobrze znani finaliści poprzednich edycji “Mam talent”. Przed czwórką jurorów pod wodzą Simona Cowella zobaczymy więc zwycięzców m.in. z USA, Wielkiej Brytanii, Australii czy Rosji. Nic dziwnego, że ta edycja została szumnie nazwana olimpiadą wśród programów typu talent show.

Mistrzowie kabaretu – W jesiennej ramówce Telewizji WP nie mogło zabraknąć także jednego z największych hitów stacji. “Mistrzowie kabaretu” wystartowali w maju 2017 r. i z miejsca podbili serca widzów. I trudno się dziwić. To jedyny program, w którym na jednej scenie spotykają się absolutne tuzy polskiego kabaretu. Weterani i nieco młodsze pokolenie komików. Łączy ich jedno: rozśmieszają do łez. Popisy kabareciarzy zarejestrowano w stołecznym Teatrze Capitol z udziałem publiczności. Za każdym razem bilety szły na pniu. W ósmej już edycji zobaczymy m.in. Kabaret Czesuaf, Michała Wójcika, Kabaret Smile, Paranienormalnych i Barbarę Kurdej-Szatan.

Telewizję WP można oglądać w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: platforma canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 108/128), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *