Niezwykli uczestnicy „Pierwszej randki”

Instruktorka jogi z Florydy i miłośnik żeglarstwa, a może barmanka z Dublina i kibic Widzewa Łódź? Kto tym razem zakocha się na pierwszej randce? Zapraszamy do Dwójki w czwartek, 26 października, o godz. 20:40.

 

„Pierwsza randka” daje szansę na poznanie miłości życia, nawet jeśli wymaga to podróży z drugiego końca świata. W ten sposób poznają się Elżbieta i Marek. Ona – architekt wnętrz, instruktora gimnastyki i jogi mieszka na co dzień na Florydzie. On – zajmuje się zawodowo organizacją imprez, jest miłośnikiem żeglarstwa i jazdy na rowerze. Oboje mają już jasny obraz swojego ideału – czy przypadną sobie do gustu?

W podobnej sytuacji będą Natalia, rozrywkowa barmanka mieszkająca w Dublinie oraz Sebastian, wierny kibic klubu Widzew Łódź. Jak potoczy się ich randka? Bohaterom najnowszego odcinka „Pierwszej randki” z pewnością nie zabraknie emocji.

 „Pierwsza randka” to jedyny w swoim rodzaju program pełen dynamicznych i zaskakujących zwrotów akcji. Zrealizowany został w oparciu o format „First Dates”, który jest jednym z najlepiej ocenianych tytułów, prezentujących intymny świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc miliony widzów przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

„Pierwsza randka” w czwartek, 26 października, o godz. 20:40 w TVP2.

Premierowe odcinki będą także dostępne na www.vod.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *