Internet & Gry - Reklama

Nikon partnerem See Bloggers Łódź 2019

Już w najbliższy weekend gwiazdy polskiej blogosfery spotkają się w Łodzi podczas VII edycji See Bloggers. W tym roku na tym wyjątkowym wydarzeniu nie zabraknie także marki Nikon, która po raz pierwszy została partnerem festiwalu, a także fundatorem nagród w Plebiscycie #Hashtagi Roku.

 

 

Warsztaty fotograficzne, prezentacja profesjonalnego sprzętu i szansa na wygranie atrakcyjnych nagród to tylko niektóre z atrakcji, jakie Nikon przygotował dla gości wydarzenia.

W ramach festiwalu marka zaprosi uczestników m.in. na fotospacer ulicami Łodzi. Poprowadzi go wykładowca Akademii Nikona Michał Leja, który opowie o tajnikach street photo. Podczas warsztatów zdradzi, na czym polega koncepcja decydującego momentu i podpowie, jak patrzeć na świat inaczej, by dostrzegać potencjał drzemiący na wielu planach, np. w ulicznym ruchu czy w niezwykłym świetle. Z Michałem Leją będzie można spotkać się też na prowadzonym przez niego wykładzie na temat inteligencji wizualnej. Słuchacze dowiedzą się m.in., jak rozwinąć w sobie umiejętność uważnej obserwacji i jak patrzeć na zdjęcia (i świat), żeby widzieć więcej.

Praktyczne umiejętności będzie można zdobyć także podczas warsztatów Akademii Nikona pt. „Obudź w sobie kreatywność – podstawy fotografii instagramowej”. Poprowadzi je Kasia Będzińska z bloga Minimaliv. Podczas zajęć uczestnicy poznają zasady tworzenia pięknych zdjęć na potrzeby social mediów. Dowiedzą się m.in., jak przygotować wnętrze do sesji zdjęciowej, ciekawie zaprezentować na zdjęciu promowany produkt oraz jak łączyć ze sobą kolory i dobierać dodatki, by kreowany feed był spójny i czysty.

W wakacyjnej strefie marki Nikon na internetowych twórców czekać będą eksperci z branży fotograficznej, chętni do dzielenia się wiedzą na temat sztuki fotografii. Zaprezentują profesjonalny sprzęt fotograficzny, idealny do zabrania w wakacyjną podróż, w tym nowe bezlusterkowce Z6 i Z7. Podpowiedzą też w jaki sposób wykorzystać pełnię możliwości aparatu oraz przybliżą funkcje takie jak SnapBridge, dzięki którym zdjęcia wykonywane aparatem przesyłane są na smartfon zaraz po naciśnięciu spustu migawki. Na uczestników Festiwalu czeka również atrakcyjny konkurs, w którym do wygrania będą vouchery o wartości nawet 1200 zł na profesjonalne kursy i warsztaty organizowane przez Akademię Nikona.

See Bloggers to największy festiwal dla twórców internetowych w Polsce. W tym roku już po raz drugi wydarzenie odbędzie się w Łodzi, w dniach 8-9 czerwca 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *