Drugi sezon „Ninja Warrior Polska” powraca 1 września do Polsatu

Niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Nowy sezon, nowi uczestnicy, nowa szansa na zwycięską walkę z samym sobą i najsłynniejszym torem na świecie. Wciągający od pierwszej minuty program, hit jesiennej ramówki we wtorkowe wieczory na antenie telewizji Polsat!

 

Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor – 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą  – legendarną już Górę Midoriyama.

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? O tym przekonamy się już jesienią – 1 września w Polsacie startuje druga edycja show!

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji show najdalej.  Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda.  Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, by udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września zobaczymy go również w najnowszej edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. W obu programach jest po to, by pokazać, że nigdy nie należy się poddawać.

W „Ninja Warrior Polska” pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Zobaczymy m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza.

W drugim sezonie zmagań na torze „Ninja Warrior Polska” ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsat Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego – w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy – Karolinę Gilon, która poprowadzi show. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production.

Ninja Warrior Polska na antenie Polsatu w każdy wtorek od 1 września 2020 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *