Nobox TV, TVP Sport HD i wPolsce.pl w sieci Geckonet

Na trzy dni przed MŚ w Piłce Nożnej do pakietów sieci Geckonet dochodzą nowe programy w wersji HD: Nobox TV, TVP Sport HD i wPolsce.pl.

 

 

TVP Sport HD – sportowy,

Nobox TV – poradnikowy, dla kobiet,

wPolsce.pl – informacyjny, publicystyczny.

Dostęp otrzymują wszyscy abonenci telewizji Geckonet.

W ramówce Nobox TV znajdą się programy poświęcone takim tematom, jak kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo, sport, fitness. Na razie kanał dostępny jest na lokalnym multipleksie naziemnym na Śląsku. Trwają rozmowy z operatorami kablowo-satelitarnymi. Za dystrybucję Nobox TV odpowiada firma Delegata.

Głównym udziałowcem K2M Media jest Grupa Nucity, właściciel studia produkcji telewizyjnej.

TVP Sport HD to przede wszystkim liczne relacje na żywo, najpopularniejsze dyscypliny, imprezy sportowe o międzynarodowej randze, występy najlepszych sportowców oraz profesjonalny komentarz.

W TVP Sport HD widzów czekają wielkie, sportowe emocje, a jednocześnie gwarancja wysokiej jakości widowiska. Oferta TVP Sport HD składa się m.in. z transmisji z najważniejszych światowych i krajowych wydarzeń sportowych stanowiących aż 65 procent czasu emisji. Ramówkę wypełniają także polskie rozgrywki ligowe oraz zawody krajowe i międzynarodowe z udziałem Polaków.

Dyscyplinami kluczowymi w TVP Sport HD są: piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, a zimą pełna gama sportów zimowych ze skokami i biegami narciarskimi oraz biathlonem. Na antenie obecne są również sporty motorowe, tenis ziemny oraz sporty walki i zawody hippiczne.

wPolsce.pl to kanał publicystyczno – informacyjny, którego atutem są osobowości autorów i wyjątkowe podejście do widzów. Wielość form interaktywnych w każdym elemencie programu oraz eksponowanie oryginalnych osobowości prowadzących to specyfika wPolsce.pl.

Misją kanału jest wyjaśnianie pojęć, a także opowiadanie widzom o polityce, historii i społeczeństwie w sposób wskazujący na wagę tradycyjnych wartości oraz współczesnego patriotyzmu. Kanał jest dostępny w Internecie oraz w ofercie operatorów kablowych i na platformie Cyfrowego Polsatu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *