PolecaneTelevio

Nowa aktualizacja aplikacji Televio dla urządzeń mobilnych z systemem Android

Telewizja internetowa Televio wypuściła kolejną aktualizację dla telefonów i tabletów z systemem Android. Użytkownicy mogą teraz korzystać z lokalnego przewodnika po programach i funkcji kalendarza. Usługa wprowadziła również możliwość ustawienia przypomnienia o początku audycji. Sprawdź poniżej, co się dokładnie zmieniło.

 

Zwolennicy oglądania telewizji na telefonie z Androidem mogą cieszyć się ulepszoną wersją aplikacji Televio. W najnowszej aktualizacji platforma wprowadziła kilka istotnych zmian, które ułatwią i przyspieszą poruszanie się po ramówce kanałów.

 

 

Lokalny przewodnik po programach z funkcją kalendarza

Widzowie mogą korzystać z lokalnego EPG, czyli Programu TV dla indywidualnych kanałów. Pozwala on w szybki sposób sprawdzić ofertę danej stacji telewizyjnej, podczas oglądania audycji na tym kanale.

W nowej wersji aktualizacji dodano także funkcję kalendarza, dzięki któremu użytkownicy mogą przeglądać ramówkę znacznie szybciej i łatwiej. Opcja ta jest dostępna zarówno w ogólnym, jak i lokalnym przewodniku po programach. Można do niego przejść po kliknięciu daty u góry ekranu.

Funkcja powiadomień o początku audycji

W najnowszej aktualizacji dla urządzeń mobilnych z systemem Android Televio wprowadziło również funkcję powiadomień o początku audycji. Każdy użytkownik ma możliwość włączenia jej dla dowolnego programu, filmu lub serialu. W momencie, gdy program będzie emitowany, na telefonie pojawi się powiadomienie, że dana audycja właśnie się rozpoczęła.

Przypomnienie może ustawić za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy nacisnąć ikonę budzika, która znajduje się przy zdjęciu danego programu w lokalnym przewodniku po programach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *