Nowa edycja Disco Star 2018 już na wiosnę w Polo tv

Disco Star 2018 zbliża się wielkimi krokami! Castingi do programu dobiegły końca. Już wkrótce program pojawi się na antenie Polo tv!
 

 
Na przesłuchaniach pojawiły się setki uczestników, jak zwykle wprawiając nas w zdumienie! Było bardzo dużo pozytywnej energii i mnóstwo fantastycznej muzyki w wykonaniu kandydatów do tytułu nowej gwiazdy disco polo. Zachwycona poziomem prezentowanym przez uczestników przesłuchań była nowa jurorka naszego talent show Magda Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi, a także pozostali jurorzy.
Kto wygra w 6. edycji uwielbianego przez Was talent show Polo tv Disco Star? Kto zyska tytuł nowej gwiazdy disco polo? Tego dowiemy się już niedługo. Disco Star – 6. edycja talent show Polo tv startuje lada chwila.
Kto zasiądzie za stołem sędziowskim w najnowszej edycji show? W składzie jury pojawi się po raz pierwszy pewna uwielbiana przez fanów gwiazda disco polo – Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Trzej pozostali członkowie jury to Marcin Miller, lider formacji Weekend Radek Liszewski oraz superbohater disco polo Czadoman.
Show poprowadzą Edyta Folwarska i Marcin Miller, który będzie także posiadaczem ,,złotego głosu”.
Nowa edycja Disco Star 2018 już na wiosnę w Polo tv!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *