Nowa formuła Punchera na Polsat Sport Fight i Polsatsport.pl

Magazyn „Puncher Extra Time” zmienia formułę na dynamiczniejszą. Prowadzący ruszają „w teren”, by pokazywać więcej kulisów sportów walki. Będzie też więcej reportaży.

 

„Puncher Extra Time”, tak jak do tej pory, będzie poruszał najważniejsze tematy świata sportów walki. Będzie pokazywał zawodników, promował i komentował wydarzenia ze świata boksu i MMA. Gospodarzami pozostaną Artur Łukaszewski, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Maciej Turski. Najważniejszą zmianą, jaką na pewno zauważą fani sportów walki, będzie ich wyjście ze studia.

Kamery i dziennikarze Polsatu Sport zawsze byli wszędzie tam, gdzie działo się coś ważnego w boksie, czy MMA, teraz jeszcze mocniej zajrzą za kulisy, jeszcze częściej będą przy zawodnikach. Nowa formuła programu sprawi, że to nie sportowcy, czy eksperci będą zapraszani do studia, to kamera pojedzie do nich.

Jak to będzie wyglądało w rzeczywistości? Pierwszy odcinek „Puncher Extra Time” Artur Łukaszewski poprowadzi z miejsca, gdzie do swojej najbliższej walki z Francuzem Yurim Kalengą przygotowuje się Michał Cieślak.

W programie widzowie zobaczą ekskluzywny wywiad z Francuzem, który zrobiliśmy zaraz po tym, jak Kalenga i Cieślak stanęli twarzą w twarz podczas gali Babilon MMA 7 w Żyrardowie.

Wspomniana gala będzie oczywiście jednym z głównych tematów programu. Bardzo głęboko zajrzymy za kulisy jej organizacji. Bo kulisy to ma być nowy „znak firmowy” Punchera.

Oczywiście nie zabraknie również nawiązania do wielkiego występu Adama Kownackiego i jego spektakularnego nokautu na Geraldzie Washingtonie. Pokażemy m.in. wywiad z „Babyface”

Co jeszcze? Zapraszamy przed telewizory, ekrany komputerów, tabletów i smartfonów.

Premiera najnowszego odcinka „Puncher Extra Time” w poniedziałek o godz. 20.00 na Polsat Sport Fight oraz na Polsatsport.pl, o 20.30 pierwsza powtórka na antenie Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *