Nowa funkcja, która pozwala bardziej spersonalizować rozgrywkę w grach mobilnych Netflix

Spersonalizowane rekomendacje to jedna z pięciu najbardziej cenionych funkcji Netflix. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, jak szeroki wybór świetnych filmów, seriali i programów oferujemy. A jako że cały czas rozszerzamy też nasz katalog gier mobilnych, aby uwzględnić w nim więcej gatunków i kategorii, zaczęliśmy się zastanawiać, jak ułatwić życie także graczom. W tym celu dzisiaj dodaliśmy możliwość tworzenia pseudonimów gracza, które pozwalają bardziej spersonalizować rozgrywkę.

 

Dzięki pseudonimowi gracza użytkownicy zyskują możliwość utworzenia unikatowej publicznej nazwy użytkownika, której mogą używać we wszystkich grach Netflix. W grach z trybem wieloosobowym, takich jak Rival Pirates, w której gracze żeglują i strzelają z armat, aby zatopić wszystkie statki rywali, a także w grach z rankingami graczy, takich jak Dominoes Café i Lucky Luna, pseudonimy ułatwiają wyszukiwanie znajomych i poznawanie nowych osób oraz wspólne granie.

Skonfigurowanie pseudonimu gracza wymaga tylko dwóch prostych kroków, zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android:

  • Uruchom aplikację Netflix.
  • System iOS: pobierz grę Rival Pirates lub Lucky Luna , aby otrzymać podpowiedzi dotyczące skonfigurowania pseudonimu w grze.
  • System Android: wybierz kartę Gry na pasku nawigacji i wyszukaj baner „Utwórz swój pseudonim gracza w Netflix”

Ta funkcja to tylko początek tworzenia personalizowanego środowiska gier dla użytkowników z całego świata. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy nasze usługi do potrzeb użytkowników. A tymczasem spróbujcie mnie pobić w Dominoes Café – mój pseudonim to SophiaYang. 

Nie zapomnij też sprawdzić najnowszych gier mobilnych, które mają dziś swoją premierę – Spongebob: W kuchni (Tilting Point), kulinarnej gry przygodowej opartej na popularnym serialu, a także Desta: The Memories Between (ustwo Games). Obie te gry oferują wiele ciekawych wyzwań na urządzeniach mobilnych, czy to podczas serwowania wyjątkowych dań w najwspanialszych lokalach w Bikini Dolnym, czy też podczas przeżywania wspomnień i odnawiania relacji z przyjaciółmi w surrealistycznych światach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *