Internet & Gry

Nowa funkcja w aplikacji mobilnej Wyborczej

Od początku kwietnia br. wszyscy subskrybenci Wyborcza.pl mogą korzystać ze zaktualizowanej wersji aplikacji mobilnej Wyborczej, w której znalazła się nowa funkcja. Dzięki wprowadzonej w aplikacji wyszukiwarce będą mogli w łatwy sposób odnaleźć interesujące ich artykuły, powiązane treści oraz sprawdzą historii wyszukiwania. 

 

Zespół „Wyborczej” stale rozbudowuje swoją ofertę dla subskrybentów oraz rozwija funkcjonalność aplikacji mobilnej Wyborcza. Wprowadzenie funkcji wyszukiwarki to odpowiedź na liczne prośby użytkowników tego narzędzia.

Od stycznia br. zespół „Wyborczej” prowadził testy nowego rozwiązania, do których zaprosił ok. 10 tys. subskrybentów oferty Wyborcza.pl – użytkowników aplikacji korzystających z urządzeń z systemami Android i iOS.  

– Testerzy zostali powiadomieni o nowej funkcji bezpośrednio poprzez aplikację. Tam również otrzymali prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety i opisanie, co sądzą o wyszukiwarce. Zebrane dane pozwoliły wprowadzić konieczne zmiany i zagwarantować najwyższy komfort użytkowania wyszukiwarki w aplikacjimówi Magdalena Michalska, Product Owner aplikacji Wyborczej.

Aplikacja Wyborcza, która umożliwia wygodne korzystanie z treści „Wyborczej” na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS, działa już od 10 lat. Jej obecna wersja 4.0 została wydana na przełomie 2020 i 2021.

Za rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej Wyborcza odpowiada dział rozwoju produktu oraz IT Wyborcza.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *