Technologia - Promocje

Nowa linia monitorów dla początkujących graczy od LG

Zmagania wirtualnych drużyn z roku na rok stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Oglądając potyczki na najwyższym poziomie trudno nie nabrać chęci, by samemu rozpocząć treningi i w przyszłości stanąć ramię w ramię z najlepszymi graczami. Aby wyjść naprzeciw ambitnym amatorom e-sportu, LG przygotowało dwie linie gamingowych monitorów, dedykowanych początkującym graczom – LG MK400H-B i LG MK430H-B.

 

W idealnych warunkach

Obie serie dostępne są w trzech wielkościach – 22’’, 24’’ i 27’’. Zarówno modele MK400H-B z antyodblaskowymi matrycami TN LED nowej generacji i odświeżaniem na poziomie nawet 1ms, jak i MK430H-B, wyposażone w ekrany IPS mogą pochwalić się doskonałą jasnością i kontrastem, oferując rozdzielczość Full HD 1080p w proporcjach ekranu 16:9. Każdy z nich zaopatrzony został w użyteczne technologie, które stanowią bezcenne wsparcie dla gracza podczas najgorętszych pojedynków. Jest to niezwykle ważne, bo poza indywidualnymi, wypracowanymi podczas setek godzin ciężkich treningów umiejętnościami, ogromną rolę na drodze do zwycięstwa odgrywa również sprzęt.

Technologie ważne dla graczy

Ogromnym wsparciem podczas walk okaże się m.in. AMD FreeSync™, który eliminuje efekt rozcinania się ekranu podczas dynamicznych scen. Jest on wynikiem różnic pomiędzy prędkością generowania klatek przez kartę graficzną, a szybkością wyświetlania ich przez monitor. Dzięki tej funkcji ruchy postaci na ekranie będą zdecydowanie płynniejsze, a monitor „rozpędzi się” nawet do 75Hz. Dynamic Action Sync zniweluje wszelkie opóźnienia, dzięki czemu jednostki kontrolowane przez gracza zareagują natychmiast. Irytujące zjawisko, jakim jest „input lag”, zostanie zredukowane do nawet 1ms. Black Stabilizer zapewni pełną widoczność, nawet w najciemniejszych korytarzach. Wróg może przecież czaić się tuż za rogiem! Obraz delikatnie się rozjaśni, na szczęście nie na tyle, by gra straciła swój klimat. Z drugiej strony, w momentach nagłego rozbłysku ekran przygasi mocne podświetlenie, aby nie razić gracza.

Monitor, który dba o Twój wzrok

LG doskonale rozumie, jak ważne jest zdrowie gracza, które nadwyrężają długie sesje treningowe. Dlatego podczas projektowania monitorów zadbano o technologię, która dosłownie zdejmuje ciężar z powiek. Flicker Safe to system, który chroni przed męczącym migotaniem obrazu. Kolejną funkcją, dostępną w monitorach LG, jest Reader Mode. Technologia ta również wspomaga zdrowie użytkowników, redukując emisję niebieskiego światła i sprawiając, że obraz ma cieplejsze kolory.  Skutkuje to mniejszym obciążaniem oczu podczas czytania tekstu z ekranu komputera. Zarówno monitory z serii MK400H-B, jak i MK430H-B mają możliwość montażu ściennego, dzięki czemu można je idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.
Trudno pozbyć się złych nawyków, kiedy wejdą nam w krew. Monitory marki LG to doskonały wybór dla osób stawiających pierwsze kroki w wirtualnych zmaganiach, bo posiadają wszystkie cechy niezbędne do właściwego rozwoju e-sportowych zmysłów oraz zręczności.
Monitory z serii MK400H-B o odświeżaniu 1ms dostępne są w następujących cenach:
  • 22MK400H-B – 399PLN
  • 24MK400H-B – 499PLN
  • 27MK400H-B – 699PLN
Monitory z serii MK430H-B z ekranami IPS można nabyć w cenie:
  • 22MK430H-B – 469PLN
  • 24MK430H-B – 499PLN
  • 27MK430H-B – 799PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *