Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Nowa moto g6 robi wrażenie i o wiele więcej

Motorola poinformowała dziś o wprowadzeniu do oferty nowej rodziny smartfonów Motorola moto g6 podczas globalnej premiery w São Paulo w Brazylii. Nowa rodzina moto g6 została opracowana z myślą o konsumentach i wyróżnia się rozbudowanym zestawem funkcji najwyższej klasy oraz wyjątkową opłacalnością. Urządzenia te będą dostępne w Polsce od połowy maja 2018r. w cenach od 799 zł.
 

 
Pięć lat temu Motorola postanowiła zasypać przepaść na rynku smartfonów i zaoferować urządzenia wysokiej jakości w cenie przystępnej dla szerokiego grona użytkowników. Musiały być to smartfony aktualne, zaprojektowane w tym samym roku, a nie przecenione zeszłoroczne modele.
Pierwsza moto g okazała się najlepiej sprzedawanym smartfonem w historii Motoroli. Od tego czasu Motorola podnosi poprzeczkę w segmencie opłacalnych smartfonów wysokiej jakości, czego przykładem była moto e — w pełni wyposażony smartfon w przystępnej cenie. Rodziny produktów moto g i moto e stanowią bowiem doskonałe połączenia funkcji dla użytkowników, którzy nie chcą kompromisów pod względem jakości, stylu ani funkcjonalności.
Tradycję tę kontynuuje w tym roku najnowsza generacja rodziny moto g, która oferuje innowacje najbardziej istotne dla użytkowników. Nowe urządzenia z rodziny moto g6 są jeszcze bardziej inteligentne, a szczególny nacisk położono na jakość wyświetlacza, design i zasilanie. Smartfony działają z szybkimi procesorami Qualcomm® Snapdragon™ pod kontrolą systemu Android™ 8.0 Oreo™, a praktyczne Ulepszenia Moto działają z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.
moto g6 plus: Inteligentny aparat. Imponująca wydajność.
Nowa moto g6 plus to pod każdym względem obraz doskonałości. Wyświetlacz o przekątnej 5,9” i proporcjach obrazu 18: 9 nadaje jej smukłości, która wyjątkowo dobrze leży w dłoni. Ekran Max Vision o rozdzielczości Full HD wyświetla atrakcyjne, żywe kolory i najdrobniejsze szczegóły. Przy użyciu zaawansowanego oprogramowania pozwala robić kreatywne zdjęcia, a technologia Dual Autofocus Pixel umożliwia błyskawiczne ustawianie ostrości.
Świetne zdjęcia to dopiero początek możliwości podwójnego aparatu. Dzięki dużej przysłonie f/1,7 i pikselom o wielkości 1,4 μm można też łatwiej fotografować przy słabym oświetleniu. Co więcej, inteligentny system aparatów umożliwia także skanowanie tekstu oraz rozpoznawanie punktów orientacyjnych i obiektów.
Tylna obudowa ze szkłem 3D wyróżnia ten smartfon wśród urządzeń klasy premium.
moto g6: Robi wrażenie. I o wiele więcej.
Smartfon moto g6 robi wrażenie. Wyświetlacz 5,7” Full HD Max Vision prezentuje atrakcyjne, żywe kolory i szczegóły, a efektowna obudowa ze szkłem 3D ma szykowny kształt i wygląd, dzięki któremu ten model wyróżnia się wśród smartfonów klasy premium.
Zaawansowane oprogramowanie fotograficzne umożliwia robienie portretów o jakości studyjnej i artystycznych, czarno-białych ujęć oraz dodawanie śmiesznych filtrów twarzy do zdjęć robionych podwójnym aparatem tylnym o rozdzielczości 5 MP i 12 MP. Na tym nie koniec zalet — telefon można błyskawicznie zablokować lub odblokować albo autoryzować mobilne płatności przy użyciu super bezpiecznego, wielofunkcyjnego czytnika linii papilarnych.
Bateria o pojemności 3000 mAh wystarcza na cały dzień, a przy użyciu dodanej w komplecie ładowarki TurboPower 15 można wydłużyć jej czas działania o kilka godzin po zaledwie kilkunastu minutach ładowania. Wydajny ośmiordzeniowy procesor 1,8 GHz umożliwia błyskawiczne otwieranie zdjęć, aplikacji i innej zawartości telefonu bez zacinania się i opóźnień.
moto g6 play: Baw się dzisiaj. Naładuj jutro.
moto g6 play pracuje równie ciężko jak jej właściciel, ale dzięki temu zostaje dużo czasu na zabawę. Bateria o pojemności 4000 mAh wystarcza nawet na 36 godziny działania1 po jednym naładowaniu, dlatego nie trzeba obawiać się rozładowania w niedogodnym momencie.
Ekran Max Vision o przekątnej 5,7” i proporcjach obrazu 18:9 dodaje urządzeniu smukłości, która bardzo wygodnie trzyma się w dłoni.
13-megapikselowym aparatem z autofocusem z detekcją fazy (PDAF) można szybko ustawić ostrość, aby robić spontaniczne, najwyraźniejsze zdjęcia.
Przedni aparat o rozdzielczości 8 MP robi selfie, którymi warto się pochwalić, i nie potrzebuje do tego dobrego oświetlenia. Wydajny ośmiordzeniowy procesor 1,4 GHz pozwala na błyskawiczne otwieranie zdjęć, aplikacji i innej zawartości telefonu bez zacinania się i opóźnień.
Zarówno telefon, jak i jego zawartość są bezpieczne. Telefon moto g6 play można błyskawicznie zablokować lub odblokować, dotykając czytnika linii papilarnych umieszczonego z tyłu.
Nieograniczona pamięć wysokiej jakości
Podobnie jak w przypadku wszystkich telefonów Motoroli, domyślną galerią zdjęć i nagrań wideo jest usługa Zdjęcia Google5. Dzięki temu wszystkie wspomnienia są przechowywane bezpiecznie, można je wyszukiwać, łatwo uzyskiwać do nich dostęp i edytować je na dowolnym urządzeniu.
Ceny i dostępność
moto g6 plus będzie dostępna w Polsce od maja 2018r. w cenie sugerowanej 1299 zł.
moto g6 będzie dostępna w Polsce od maja 2018r. w cenie sugerowanej 999 zł.
moto g6 play będzie dostępna w Polsce od maja 2018r. w cenie sugerowanej 799 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *