Nowa odsłona aplikacji vod.pl – szybki i wygodny dostęp do wielkich premier filmowych

Vod.pl, lider kategorii serwisów VOD w Polsce, wprowadza nową wersję aplikacji, która umożliwia natychmiastowy dostęp do filmów, seriali i programów na smartfonie i tablecie. Dostęp do najlepszych produkcji jest jeszcze wygodniejszy – w aplikacji można już dziś obejrzeć m.in. „Zimną wojnę” Pawła Pawlikowskiego, jeden z najważniejszych polskich filmów 2018 r.

 

Aplikacja VOD została zaprojektowana tak, aby umożliwić jak najszybsze odnalezienie poszukiwanych treści – dostępną ofertę można filtrować według kategorii: filmy, seriale, programy, dokumenty i programy Onetu. W każdej z nich można znaleźć podział na przydatne sekcje tematyczne.

Naszym celem było dostarczenie aplikacji, która jak najłatwiej i najszybciej pozwoli znaleźć użytkownikowi interesujący film czy program. Dzięki zmianom użytkownik ma na wyciągnięcie ręki ponad 8 tys. treści wideo, znalezienie interesujących produkcji jest szybsze, wynajdywanie treści intuicyjne, a płatność za nie jest bezproblemowa. Dopełnieniem nowych możliwości w płatnościach będzie wprowadzenie w aplikacji na iOS możliwości płatności Applemówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający vod.pl.

Aktualizacja wersji na systemy iOS i Android stawia na polepszenie stabilności i intuicyjności aplikacji. Trwają prace nad zmianami, które skupią się na dostarczaniu funkcjonalności pozwalającym użytkownikom sprawne zarządzanie ulubionymi treściami oraz umożliwiającymi castowanie ich z aplikacji mobilnej na telewizory.

Płatności za oglądane materiały można dokonywać bezpośrednio w aplikacji Android – za pomocą Blika, przelewów online, kart kredytowych lub płatnych SMS-ów.

Wersja aplikacji na system iOS również doczekała się szeregu poprawek, dzięki którym użytkownicy otrzymali dostęp do całej biblioteki filmów w vod.pl.

Aplikacja vod.pl daje dostęp online do bazy ponad 8 tys. filmów, programów i seriali. Najnowsze premiery w serwisie vod.pl można oglądać już za pomocą nowej aplikacji. W najbliższych dniach w serwisie pojawią się takie produkcje, jak:„303. Bitwa o Anglię”z Marcinem Dorocińskim, polski thriller „Odnajdę cię” czy biograficzny dokument „Whitney”.  W bazie filmów vod.pl można także znaleźć najlepsze polskie filmy z ostatnich lat (są to m.in. „Zimna Wojna”, „Pitbull. Ostatni pies”, „Gotowi na wszystko. Exterminator, „Listy do M.3”),a także produkcje nagradzane na największych festiwalach filmowych („Fantastyczna kobieta”, „The Square”, „Grand Budapest Hotel”). Serwis vod.pl oferuje zarówno produkcje adresowane do widzów dorosłych, jak i bajki dla dzieci oraz kino familijne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *