Nowa odsłona multirozrywkowej serii IdeaPad od Lenovo

Nowe laptopy z serii Lenovo IdeaPad są już w sprzedaży. Wśród dostępnych modeli znajdziemy serie IdeaPad 320, 520 i 720 oraz ich wersje „slim”, czyli IdeaPad 320s, 520s i 720s. Urządzenia wyróżniają się klasycznym, eleganckim designem połączonym z mocnym wnętrzem i wysoką mobilnością. Wytrzymałe baterie, wydajne procesory firmy Intel®, wsparcie graficzne ze strony NVIDIA® oraz AMD, a także opcjonalny czytnik linii papilarnych sprawiają, że komputery dotrzymają kroku wymagającym użytkownikom zarówno w domowym zaciszu, jak i w środowisku biznesowym.

 
Klasyczny wygląd
Nowe laptopy w portfolio firmy Lenovo to wszechstronne propozycje dla osób, które cenią sobie zarówno wygląd, jak i możliwości oferowane przez sprzęt. Tym razem marka oferuje klasyczne, minimalistyczne wzornictwo w kilku modnych kolorach. Dla przykładu model IdeaPad 720s dostępny jest w wersjach kolorystycznych: Platinium Silver, Champagne Gold oraz Mineral Gray. Dzięki temu użytkownicy mogą dobrać komputer do swojego stylu i zadań, jakie ma realizować. Gładkie powierzchnie, jeszcze węższe ramki ekranu, zaokrąglone brzegi i ścięte krawędzie sprawiają, że IdeaPady przykuwają wzrok i są produktami z półki premium. Niewielka waga – już od 1.1 kg w 13.3-calowym modelu IdeaPad 720s i kompaktowe wymiary, na nowo definiują pojęcie mobilności i sprawiają, że notebooki można mieć zawsze przy sobie.
Jeszcze większa mobilność
Podczas projektowania swoich urządzeń firma Lenovo zwraca dużą uwagę na zmiany zachodzące w sposobach użytkowania komputerów przez konsumentów. Z tego powodu IdeaPady to linia, która jeszcze lepiej łączy wszechstronność laptopów z mobilnością nowoczesnych rozwiązań.
Niezawodne komponenty
Nowe laptopy IdeaPad zostały wyposażone w najnowsze procesory do Intel® Core™ i7 8-mej generacji, które odpowiadając najwyższym standardom, umożliwiają płynną oraz wydajną pracę w wielu zadaniach jednocześnie. Laptopy wspierane przez nawet 16GB pamięci RAM oraz szybkie i pojemne dyski o pojemności 1 TB HDD lub do 512 GB SSD umożliwiają działanie na najwyższych obrotach. Co więcej, fani multimedialnej rozrywki będą zadowoleni z mocy oferowanej przez karty graficzne do modelu NVIDIA® GeForce® MX150. Odtwarzanie filmów, edycja zdjęć, granie, śledzenie ulubionych YouTuberów, wszystko to nabiera zupełnie nowych barw właśnie dzięki sprawdzonym i solidnym komponentom połączonym ze świetnej jakości obrazem i dźwiękiem.
Multimedialne centrum rozrywki
Laptopy IdeaPad posiadają szereg funkcji, które przekształcają je w domowe centrum rozrywki. Po pierwsze są to głośniki Harman z systemem Dolby Audio w modelach IdeaPad 520, 520s oraz 720, a także zestaw głośników JBL z systemem Dolby Audio, występujący w najmocniejszym modelu – IdeaPad 720s. Krystalicznie czysty dźwięk, który nie poddaje się transformacji przy zmianie jego nasilenia, przeniesie użytkowników do centrum filmowych wydarzeń lub na koncert ulubionego zespołu. W parze z perfekcyjnym brzmieniem idzie wyraźny, pełen nasyconych barw obraz. Komputery wyposażone w wyświetlacze o rozdzielczości do UHD oraz z powłoką anti-glare, pozwalają na komfortowe korzystanie w każdych warunkach.
Bezpieczeństwo i wszechstronność
O bezpieczeństwo użytkownika w nowych laptopach z serii IdeaPad zadba opcjonalny czytnik linii papilarnych znajdujący się pod klawiaturą. Pozwala on na błyskawiczne zalogowanie się do systemu oraz obsługę programów współpracujących z funkcją Windows Hello. Od teraz można zapomnieć o długich, skomplikowanych hasłach zapewniając sobie jednocześnie najwyższy poziom ochrony.
Najważniejsze cechy produktów:
IdeaPad 320, model występuje w dwóch wersjach z 15.6-calowym FHD i 17.3-calowym wyświetlaczem HD+. Urządzenia posiadają do 16 GB pamięci RAM, kartę graficzną do NVIDIA® GeForce® MX150 2GBGB lub AMD Radeon 520 2GB oraz dysk twardy do 512 GB SSD i/lub 1 TB HDD.
IdeaPad 320s, model występuje w trzech wersjach z 13.3-calowym, 14-calowym oraz 15.6-calowym wyświetlaczem IPS FHD. Urządzenia posiadają do 8 GB pamięci RAM, kartę graficzną do  NVIDIA® GeForce® MX150 2GB oraz dysk twardy do 512 GB SSD i/lub 1 TB HDD.
IdeaPad 520, model posiada 15.6-calowy wąskoramkowy wyświetlacz IPS FHD, do 16 GB pamięci RAM, kartę graficzną do NVIDIA® GeForce® MX150 4GB, czytnik linii papilarnych, złącze USB-C, podświetlaną klawiaturę oraz dysk twardy do 512 GB SSD i/lub 1 TB HDD.
IdeaPad 520s, model posiada 14-calowy wąskoramkowy wyświetlacz FHD z matrycą IPS, do 8 GB pamięci RAM, kartę graficzną do  NVIDIA® GeForce® 940MX 2GB, czytnik linii papilarnych, złącze USB-C, podświetlaną klawiaturę oraz dysk twardy do 512 GB SSD i/lub 1 TB HDD. Obudowa urządzenia została wykonana z polerowanego aluminium.
IdeaPad 720, model posiada 15.6-calowy wyświetlacz IPS FHD, do 16 GB pamięci RAM, kartę graficzną do AMD Radeon RX 560M 4GB, czytnik linii papilarnych, złącze USB-C, podświetlaną klawiaturę oraz dysk twardy do 512 GB SSD i/lub 1 TB HDD. Obudowa urządzenia została wykonana z polerowanego aluminium.
IdeaPad 720s model występuje w dwóch wersjach z 13.3-calowy wyświetlacz IPS do UHD oraz z 14-calowym wyświetlaczem IPS FHD. Urządzenia posiadają do 16 GB pamięci RAM, kartę graficzną do NVIDIA® GeForce® MX150 2GB, czytnik linii papilarnych, złącza USB-C i Thunderbolt, podświetlaną klawiaturę oraz dysk twardy do 1 TB SSD PCIe.
Obudowa urządzenia została wykonana z polerowanego aluminium.
Ceny i dostępność
Wszystkie laptopy IdeaPad są dostępne w sprzedaży w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych, m.in. RTV EURO AGD, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Saturn oraz X-kom.
Lenovo IdeaPad 320 jest dostępny w cenie od 1599 zł, IdeaPad 320s od 2099 zł.
Lenovo IdeaPad 520 jest dostępny w cenie od 3399 zł, IdeaPad 520s od 3649 zł.
Lenovo IdeaPad 720 jest dostępny w cenie od 3699 zł, IdeaPad 720s od 4299 zł.
Więcej informacji o produktach, dostępności i cenach na stronie www.lenovo.com oraz www.lenovozone.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *