Nowa para prowadzących już w czwartek w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN startuje z nową energią. Już w najbliższy czwartek, 5 marca, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutują na antenie jako prowadzący. To jednak nie koniec nowości, jakie zaplanowano na wiosnę. Od marca DDTVN startuje codziennie o godzinie 8:00 rano. Na wiosnę pojawią się także interesujące cykle!

 

 

 

 

 

Prowadzący Dzień Dobry TVN witają widzów codziennie już od niemal 15 lat.  Wiosną do Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, Kingi Rusin i Piotra Kraśko oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera dołączą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Swoją przygodę z programem rozpoczną już w czwartek, 5 marca, zgodnie z nowymi godzinami emisji programu – od 8:00 rano.

To jednak nie koniec nowości, jakie czekają na widzów. Niedawno do DDTVN dołączyła także nowa prezenterka pogody – Diana Kautz. W Dzień Dobry TVN pojawią się także nowe formaty cykli tematycznych!

W cyklu „Raz, dwa, trzy – piękna Ty” będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów, którzy odmienią wizerunek widzek. Do udziału w metamorfozach wciąż można zgłaszać się za pośrednictwem strony internetowej programu.

„Co z tego wyrośnie?” to także nowość w Dzień Dobry TVN. Program będzie miał swoją własną działkę, na której wiosną posadzone zostaną nasiona, a jesienią zebrane plony. W cyklu ogrodniczym widzowie dowiedzą się więcej o pielęgnacji roślin oraz jak prowadzić własny „warzywniak”.

Z kolei „Sama to ogarniesz!” to cykl, kierowany do kobiet, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka czy śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z różnych narzędzi oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby czy przeprowadzić nieskomplikowane remonty.

W każdy weekend będzie można również poznać sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. Nad  ciekawymi pomysłami pochyli się cykl  „Świat według Tadka”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *