Nowa promocja Canal+ pół roku za pół ceny – pełnia rozrywki w JAMBOX

Promocja obowiązuje do końca 2021 roku i obejmuje pakiety premium CANAL+ w obniżonej o połowę cenie. Oprócz dostępu do 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami, w pakietach każdy zyskuje dostęp do biblioteki VOD – CANAL+ na życzenie. Po upływie pół roku, przez kolejne 18 miesięcy, cena także jest niższa w stosunku do ceny standardowej. Nowa promocja JAMBOX to zysk aż na 2 lata!

 

Oferta CANAL+ to także ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity, różnorodność gatunków, najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu (Gala Oscarowa®, Gala Cezarów, MFF w Cannes).

CANAL+ to także najwyższej klasy rozgrywki sportowe: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, LOTTO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, najlepsza koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowe Grand Prix oraz Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wyścigi z cyklu Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship, Cavaliada.

Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w jakości HD z dźwiękiem Dolby Digital, a wybrane audycje także z dźwiękiem przestrzennym 5.1.

Teraz sportowe i filmowe hity oraz moc telewizyjnych atrakcji CANAL+ w zasięgu ręki!

Szczegóły promocji CANAL+ w JAMBOX: https://www.jambox.pl/promocja-canalplus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *