Nowa wersja najbardziej stabilnego sterownika dla profesjonalistów

Firma AMD wydała dzisiaj najnowszą wersję sterownika Radeon Pro Software Enterprise 18.Q3, która wprowadza zupełnie nowe funkcje, istotnie wyższą wydajność, a przy tym oferuje niezależnie potwierdzoną stabilność. Umieszczone w raporcie wnioski agencji QA Consultants nie pozostawiają wątpliwości, że AMD Radeon Pro Software to najbardziej niezawodne rozwiązanie, a wersja 18.Q3 przynosi ponadto:

 

 

  • Możliwość zdalnej pracy: dzięki technologii zdalnego dostępu można korzystać z potencjału stacji roboczych wyposażonych w karty AMD Radeon Pro WX 7100 czy WX 9100 w środowisku Citrix XenDesktop 7.15 z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.
  • Możliwość sterowania pracą wentylatora: dzięki wbudowanemu w panel AMD Radeon Pro Settings narzędziu do kontroli obrotów można manualnie dostosować jego działanie do potrzeb i warunków. Dzięki temu możliwe jest nawet 2-krotnie zwiększenie mocy jego działania w porównaniu do ustawień domyślnych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i nie ma to wpływu na gwarancję.
  • Dwucyfrowe wzrosty wydajności: w porównaniu do zeszłorocznego sterownika w najważniejszych zadaniach multimedialnych – np. nawet o 53% wyższa wydajność w Autodesk 3ds Max i o 51% w Autodesk Maya, a także zadaniach związanych z projektowaniem i produkcją nawet o 33% wyższa wydajność w Siemens NX.
  • Rendering w chmurze: dzięki połączeniu technologii AMD MxGPU i sterownika AMD Radeon Pro Software profesjonaliści mogą korzystać z renderowania w chmurze pracując w tak popularnych aplikacjach, jak Maxon Cinema 4D i SOLIDWORKS wykorzystując wirtualizację i rozszerzenia AMD Radeon ProRender.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.