Nowa wysoka pozycja TVP Info u operatora INEA

Abonenci sieci INEA, jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, będą mogli oglądać kanał informacyjny TVP INFO na nowej lepszej pozycji w elektronicznym przewodniku po programach (EPG). Po zmianie, która ma nastąpić 6 lutego 2018 r. TVP Info trafi na szóste miejsce w grupie kanałów ogólnych oraz dodatkowo na pierwsze miejsce w grupie kanałów informacyjnych.
 
To kolejna ważna zmiana na rzecz wzmocnienia obecności misji publicznej w sieciach kablowych i platformach satelitarnych, tym razem dla mieszkańców z regionu Wielkopolski obsługiwanych przez operatora – INEA. To dla widzów TVP INFO bez wątpienia ułatwienie i budowanie bliskiej relacji z ich ulubionym kanałem informacyjnym – mówi Członek Zarządu TVP Maciej Stanecki. 
TVP INFO jest dynamiczną anteną, zapewniającą widzom stały dostęp do informacji z Polski i całego świata; śledzi bieżące wydarzenia polityczne, społeczne, ekonomiczne i kulturalne, doniesienia agencyjne i newsy z portali internetowych 24 godziny na dobę. W swojej ofercie ma także informacje sportowe i prognozy pogody.
Komentarze i analizy tematów dnia widzowie TVP INFO znajdują w codziennych programach publicystycznych. Do dyskusji w studiu zapraszani są: politycy, eksperci, sportowcy, twórcy kultury, uczestnicy aktualnych wydarzeń.
Dzięki zespołowi reporterów pracujących w całej Polsce, TVP INFO ma relacje z pierwszej ręki i bezpośrednio z miejsca wydarzeń. Korespondenci zagraniczni trzymają rękę na pulsie wydarzeń międzynarodowych i są w tych miejscach Europy i świata, gdzie dzieje się coś ważnego. TVP INFO relacjonuje doniosłe wydarzenia historyczne, ważne uroczystości państwowe. Antena reaguje elastycznie na to, co się dzieje. W sytuacjach nadzwyczajnych, przerywa nadawanie standardowych programów i relacjonuje na żywo przebieg zdarzeń. Na bieżąco zbiera też opinie ekspertów, komentatorów i świadków wydarzeń.
Strona: www.tvp.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *