Internet & GryNetflix

Nowe gry mobilne na Netflix już w lutym (wideo)

W tym miesiącu do kolekcji gier Netflix dołączyły dwie nowości — „Dust & Neon” (Rogue Games) i „Tomb Raider Reloaded” (Emerald City Games).

 

Poszerzając naszą ofertę gier Netflix, stawiamy przede wszystkim na różnorodność. Mamy coś dla każdego z naszych użytkowników. Chcesz wcielić się w słynną Larę Croft w nowej odsłonie gry albo zagrać w strzelankę roguelite na opanowanym przez łotrów postapokaliptycznym Dzikim Zachodzie? Nie ma sprawy! Te i inne gry — bez zakupów w aplikacji i reklam — znajdziesz w aplikacji Netflix na swoim urządzeniu przenośnym z systemem Android lub iOS.

Dust & Neon

 

 

Załaduj broń, znajdź łupy i zabij bossa. W tej futurystycznej strzelance wcielasz się w cyborga-rewolwerowca, który walczy na Dzikim Zachodzie z armią robotów. Na futurystycznym Dzikim Zachodzie roboty, które miały uczynić życie łatwiejszym, stały się śmiertelnym niebezpieczeństwem dla ludzkości.

Staw czoła zbuntowanym maszynom jako groźny rewolwerowiec sklonowany przez szalonego naukowca. „Dust & Neon” to klasyczna strzelanka typu „twin-stick” z widokiem z góry wzbogacona o rozwój postaci rodem z RPG i rozwiązania z gatunków roguelite oraz looter shooter.

Tomb Raider Reloaded

 

 

Wciel się w Larę Croft. Odnajduj prastare artefakty, unikaj pułapek i walcz za pomocą kultowych pistoletów podczas przygód w różnych zakątkach świata. Przechodź przez wysokie, złote drzwi zdradliwych podziemnych grobowców rozsianych po niebezpiecznych górskich jaskiniach, gęstych dżunglach i gigantycznych wodospadach.

Rozwiązuj rozmaite łamigłówki i stawiaj czoła różnorodnym przeciwnikom i bossom — zarówno nowym, jak i znanym z wcześniejszych odsłon serii Tomb Raider. Natrafisz między innymi na krwiożercze wilki, jadowite węże, straszliwe golemy i zaczarowane żywiołaki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *