Play Now TVPolecane

Nowe kanały dołączają do oferty Play Now i Play Now TV

PLAY NOW TV z nowym pakietem Start z ponad 30 kanałami już od 10 zł miesięcznie. Dwanaście dodatkowych kanałów dostępnych w PLAY NOW i PLAY NOW TV.

 

Pakiet Start w PLAY NOW TV

W ofercie PLAY NOW TV pojawiło się nowe rozwiązanie dla osób, które chcą sprawdzić możliwości telewizji Play. Pakiet Start oferuje ponad 30 podstawowych kanałów o różnorodnej tematyce. Usługa Start dostępna jest w ofercie z PLAY NOW TV BOX dla nowych klientów w atrakcyjnej cenie – już od 10 zł miesięcznie.

Dodatkowo, każdy klient oferty telewizyjnej otrzymuje również bezpłatny 30-dniowy dostęp do platformy Viaplay, który może później dodać wygodnie do swojego rachunku w cenie 34 zł. W tej opcji można dobrać dodatkowo Netflix oraz Amazon Prime Video z bogatą biblioteką topowych filmów oraz seriali. Dzięki możliwości podłączenia anteny do dekodera TV BOX klient może powiększyć listę programów dostępnych w pakiecie o kanały telewizji naziemnej. Obecnie dostępne są trzy opcje do wyboru: pakiet Start z ponad 30 kanałami, Podstawowy z ponad 50 kanałami lub Rozszerzony z ponad 100 kanałami.

Nowe kanały w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Operator stale rozwija portfolio dostępnych programów oraz usług w ofercie swojej telewizji, aby zagwarantować najlepszy dostęp do informacji z pierwszej ręki oraz rozrywkę najwyższej jakości dla wszystkich swoich klientów. Od teraz, w PLAY NOW i PLAY NOW TV pojawiło się aż 12 nowych programów zarówno dla najmłodszych odbiorców, jak i starszych widzów. W pakiecie Podstawowym w PLAY NOW oraz Start w PLAY NOW TV klienci będą mieli dostęp do:

 • ANTENA HD – kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki Mody na Sukces, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.
 • POWER TV HD – stacja muzyczna w jakości HD, z największymi hitami polskiej muzyki rozrywkowej, która króluje na niejednym parkiecie oraz niezapomnianymi hitami muzyki zagranicznej z lat 80-tych i 90-tych.
 • TV HD – światowe przeboje muzyki pop i dance w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Oprócz hitów obecnie zdobywających listy przebojów, na kanale NUTA.TV widzowie przenieść się mogą w podróż po największych przebojach ostatniej dekady.
 • TOP KIDS JR HD – pierwszy polski kanał pełen piosenek i animacji dla najmłodszych widzów, wszystkie brzdące nauczą się mówić, śpiewać i tańczyć, a także będą mogły poznawać języki obce. Rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, bo czas spędzony z Top Kids JR to gwarancja bezpiecznej i rozwojowej edukacji od świtu do zmierzchu.
 • HOME TV HD – prezentuje audycje związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem oraz programy kulinarne. W ofercie kanału znajdą się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne.
 • TVC HD – kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.
 • Active Family – w ramówce znajdują się m.in. teleturnieje, programy typu talk-show, materiały dokumentalne oraz reality shows.
 • Polonia 1 – pierwsza i obecnie najstarsza, działająca nieprzerwanie polska stacja komercyjna. Nadaje programy ogólno-rozrywkowe, kierująca swoją ofertę głównie do kobiet -programy rozrywkowe, seriale komediowe, telenowele i filmy z gatunku komedia, dramat i romans oraz programy muzyczne.
 • Tele 5 nadaje program o charakterze ogólno-rozrywkowym od ponad 16 lat. W ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.
 • Mixtape TV to wyjątkowa propozycja dla fanów kultury hip-hop. Jedyna, polska stacja muzyczna w 100% poświęcona temu rodzajowi muzyki z Polski oraz ze świata.
 • DW Deutsch – niemieckojęzyczny kanał telewizyjny Deutsche Welle (DW), który wchodzi w skład niemieckiej sieci publicznej ARD i prezentuje programy w ponad 30 językach. Nadaje globalnie programy informacyjne, dokumentalne i magazyny tematyczne poświęcone przede wszystkim wydarzeniom w Niemczech, ale również w Europie i na świecie.

W pakiecie Podstawowym PLAY NOW i PLAY NOW TV znalazł się także:

 • TeenNick – należy do rodziny kanałów Nickelodeon i jest skierowany do młodych nastolatków w wieku 10-16. Na ofertę kanału składają się najlepsze seriale fabularne z biblioteki Nickelodeona. Na liście programu znajdą się tytuły chętnie oglądane dotychczas wieczorową porą na Nickelodeon: Sam&Cat, Zagadki Rodziny Hunterów, Niebezpieczny Henryk, Biuro Ochrony Magii, Czy Boisz się Ciemności?

Play umożliwia korzystanie z telewizji PLAY NOW TV w wygodny sposób za pośrednictwem urządzenia TV BOX z systemem Android TV oraz nowym, intuicyjnym interfejsem. Klienci mogą oglądać kanały także na stronie playnow.pl, w aplikacjach mobilnych i w aplikacjach dla smart TV.

Więcej informacji na temat oferty oraz aktualne promocje operatora dostępne są na stronie www.play.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *