Nowe kanały HD w sieci Toya

Do pakietu Wygodnego i Bogatego dołączyły kanały Discovery Science HD oraz Discovery Life HD. Dodatkowo, pakiet Oszczędny powiększył się o Discovery Turbo Xtra HD i Discovery Turbo Xtra.

 

 

Discovery Science HD prezentuje najciekawsze zagadnienia z dziedziny nauki i techniki. Kanał przybliża największe projekty technologiczne, pokazuje interesujące kierunki badań, bawiąc przy tym widzów ciekawymi gadżetami i nowinkami.

Przedstawia przełomowe odkrycia i proponuje praktyczne zastosowania najnowszych technologii, a wszystko w sposób zrozumiały, przyjazny, a czasami nawet zabawny. Śledząc Discovery Science widzimy, w jaki sposób nauka i technologia wpływają na nasze życie oraz jaką rolę mogą one odegrać w przyszłości. Oferta stacji pomaga widzom znaleźć odpowiedzi na pytania „co?” „jak?” i „dlaczego?”, rzetelnie przekazując wiedzę.

Oferta programowa stacji zawiera treści poświęcone tematyce ekologii, kataklizmom i największym katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również znane i popularne serie z gatunku pop-science. Wśród najpopularniejszych serii znaleźć można takie pozycje jak m.in. Brainiac, Spojrzenie w przyszłość, Ekopolis.

Discovery Life HD to kanał ogólnorozrywkowy, który oferuje przyjemną ucieczkę od codziennego życia. To telewizja, dla tych, którzy szukają atrakcyjnych i łatwych w odbiorze treści programowych. Pozytywne emocje, inspiracje i szczęśliwe zakończenia to nasza specjalność.

Discovery Life. Rozrywka, którą pokochasz.  Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, w tym m.in. emitowane pierwszy raz w Polsce serie kulinarne – Smak zwycięstwa i Kulinarne krańce świata, filmy fabularne oraz seriale zagraniczne.

DTX to najciekawsze, najbardziej ekscytujące wydarzenia, które przenoszą widzów do świata rządzonego przez adrenalinę i prędkość, z dodatkiem „wysokooktanowych” emocji.

To także bardziej życiowe tematy, którym poświęcone są programy związane z męską kuchnią, zarabianiem pieniędzy czy ekstremalnym wędkowaniem. Teraz w jakości HD.

One thought on “Nowe kanały HD w sieci Toya

  • 10 lipca 2018 at 17:14
    Permalink

    A wspaniała VECTRA dalej ,, NIC ” i ma abonentów w D…. !!!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *