Nowe kanały HD w telewizji kablowej Chopin

Telewizji kablowej Chopin, informuje, że w listopadzie wprowadzia aż 9 nowych programów, z tego 8 w jakości HD i będą to:

 

W pakiecie Brązowym Nobox TV HD – program poradnikowy, LCN 308.

W pakiecie Srebrnym – Polsat Rodzina HD kanał o tematyce rodzinnej i religijnej, LCN 312, Polsat Games HD – poświęcony e-sportowi i grom komputerowym, LCN 518.

W pakiecie Złotym: TOP KIDS HD – kanał dla dzieci, LCN 713, Adventure HD – kanał dokumentalny o charakterze przygodowym, LCN 521, Nuta TV HD – stacja muzyczno-rozrywkowa, LCN 624, Ginx Esports TV HD – program poświęcony treściom e-sportowym i gamingowi, LCN 517, TVR HD kanał rozrywkowy, LCN 301 oraz To!TV, na antenie której emitowane są programy muzyczne, rozrywkowe oraz ezoteryczne, LCN 302.

Dodatkowo kanał TVP HD pozostanie w ofercie i będzie dostępny od pakietu Srebrnego.

Program TVP Seriale przenosimy do pakietu Srebrnego. Informujemy również, że 31 października tego roku w związku z zaprzestaniem emisji przez nadawcę, zostanie zakończone nadawanie kanału Wellbeing Network.

Natomiast od 20 listopada tego roku kanał TLC zmieni swoje położenie i zostanie przesunięte na częstotliwość 666 MHz. Do tego czasu będzie nadawany podwójnie w starej i nowej lokalizacji w celu łatwiejszego przestrojenia odbiorników.

Programy: Polsat Sport, Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz Discovery Channel nadawać będziemy tylko w wersji HD i przenosimy je do pakietu Srebrnego.

Kanał TVP Info zmieni swój numer na liście ze 106 na 100, natomiast program HGTV z numeru 101 na 315.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *