MediaWAŻNE

Nowe kanały w ofercie WP Pilot

WP Pilot, platforma z tradycyjną telewizją w wersji online, której właścicielem jest Wirtualna Polska, włączyła do oferty pięć nowych kanałów z portfolio Fox Networks Group, wszystkie w jakości HD. To efekt współpracy WP Pilot i FOX Networks Group Poland.

 

 

 

W pakiecie podstawowym i rozszerzonym znalazły się kanały FOX i National Geographic. W pakiecie rozszerzonym pojawiły się również kanały FOX Comedy, NatGeo Wild oraz NatGeo People.

 

 

Nowe stacje w ofercie WP Pilot to dla widzów przede wszystkim możliwość obejrzenia najbardziej wyczekiwanych jesiennych premier seriali i programów dokumentalnych. FOX to kanał rozrywkowy z serialami produkowanymi przez największe amerykańskie wytwórnie z rodziny 21st Centrury Fox. Można je zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. Już 8 października premiera 9. sezonu kultowego „The Walking Dead” oraz – wyprodukowanego we współpracy z Marvelem serialu – „The Gifted: Naznaczeni”. FOX Comedy to tak znane i popularne produkcje jak „Simpsonowie”, „Współczesna rodzina” czy „Jak poznałem Waszą matkę?”.

National Geographic jest jednym z najważniejszych na świecie kanałów dokumentalnych. To jedyna telewizja tego typu, za którą stoi naukowa organizacja skupiająca się na odkryciach, badaniach i edukacji – Towarzystwo National Geographic. Październik na tym kanale jest dedykowany wielbicielom mocnych wrażeń. Na antenie emitowane są takie produkcje jak „Katastrofa w przestworzach”, „Przyczyny katastrof lotniczych” czy „Piekło pod wodą: II wojna światowa”. Na kanale NatGeo Wild królują zwierzęta. W październiku rusza m.in. seria „Dzika Wielka Brytania”. NatGeo People z kolei to kanał lifestylowy, który swoją ofertę dedykuje kobietom. W październiku nowościami będą programy kulinarne (np. „Megakuchnie” czy „Kulinarne wyzwania”) oraz weterynaryjne („Weterynarz do zadań specjalnych” czy „Weterynarz z tropików”).

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. Pakiet podstawowy w ofercie cyklicznej kosztuje 14,90, rozszerzony 32,90. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranej oferty. 29 stacji jest dostępnych bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV.

Fox Networks Group w Polsce w swoim portfolio posiada kanały FOX, FOX Comedy, National Geographic, Nat Geo Wild i Nat Geo People oraz kanał dla dzieci BabyTV.

Fox Networks Group (FNG) jest główną spółką operacyjną firmy 21st Century Fox (NASDAQ:FOXA). W skład FNG wchodzą  Fox Television Group, która obejmuje Fox Broadcasting Company, 20th Century Fox Television oraz  Fox Cable Networks, w której strukturach znajdują się spółki  FX Networks, Fox Sports Media Group i National Geographic Partners. Wszystkie te jednostki tworzą i zajmują się globalną dystrybucją najpopularniejszej amerykańskiej oferty programowej, która obejmuje rozrywkę, programy sportowe i popularnonaukowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *