Nowe kanały w Telewizji Kablowej Chopin

Do oferty Telewizji Kablowej Chopin dołączyły nowe kanały: Do Pakietu Platynowego dołączyły dwa nowe kanały: Bollywood HD oraz H2 HD. Powrócił także kanał Crime+Investigation Polsat dostępny od Pakietu Złotego.
 

 
Do Pakietu Platynowego dołączyły dwa nowe kanały:
– Bollywood HD, kanał 213, częstotliwość 682 MHz
– H2 HD kanał 403, częstotliwość 538 MHz
Do TK Chopin powrócił także kanał Crime+Investigation Polsat dostępny od Pakietu Złotego, kanał 421, częstotliwość 538 MHZ.
 

Bollywood HD to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Nadawany jest m.in. w Rosji, krajach byłej WNP, Izraelu, Rumunii oraz Republice Południowej Afryki. Produkcja filmowa w Indiach to około 1000 filmów rocznie, a Bollywood HD oferuje 600 godzin premier na rok. Aktorzy kina Bollywood dorównują gwiazdom kina Hollywood m.in Aishwarya Rai, najpiękniejsza kobieta świata i gwiazda kina. Indyjskie kino oferuje widzom najlepszą jakość dźwięku i obrazu.
Bollywood HD to nie tylko energetyczna muzyka, która pokazuje przeważnie problemy miłosne bohaterów ze sporą ilością piosenek i scen tanecznych, ale także sensacyjne filmy na światowym poziomie. Indyjskie kino jeszcze nigdy nie było tak dobre, a teraz również dostępne w Polsce i po polsku.

H2 HD – kanał popularno – naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nami dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczymy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat.

Crime+Investigation Polsat to kanał kryminalny, która zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Próbujemy zrozumieć motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni.

Pozwalamy mówić wszystkim stronom, dzięki czemu kanał jest autentyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *