Nowe kino sieci Helios w Stalowej Woli

Już od piątku, 15 grudnia br. w Stalowej Woli będzie działać nowe, wielosalowe kino Helios. Najnowszy multipleks, posiadający cztery sale z 650 miejscami dla widzów, zostanie otwarty w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola. To 44. kino w sieci Helios – największej w Polsce pod względem liczby obiektów, która dysponuje łącznie 241 ekranami i ponad 49 tys. miejsc.
 
Nowe kino sieci Helios w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które zadowolą widzów ceniących sobie wyjątkowe filmowe doznania. W salach zamontowano wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk Dolby Digital 5.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K oraz najwyższej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D. Filmy 3D będą wyświetlane w technologii DepthQ, a komfort oglądania zapewnią lekkie okulary w rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Oczekiwanie na seans uprzyjemni widzom aromatyczna kawa z Helios Café, a oglądanie filmu – przekąski i napoje z kinowego baru.
Od pierwszych dni działalności nowego kina Helios w Stalowej Woli widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina, m.in. kolejną odsłonę kultowej sagi „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.
Poza regularnym repertuarem widzowie będą mogli także wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet, Nocnych Maratonów Filmowych, Kinie Konesera czy Filmowych Porankach oraz Kinie na Temat. Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, w ramach którego na wszystkie filmy do lat 13 opiekunowie wraz z dziećmi kupują bilety ulgowe, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu „Karta Dużej Rodziny”.
Sieć kin Helios oferuje również promocje cenowe, na przykład Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie mogą oglądać najlepsze polskie filmy w cenie 10 złotych.
Sieć Helios przygotowała atrakcje na cały pierwszy weekend działania kina w Stalowej Woli. W licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym – roczny karnet do nowego multipleksu. W holu kina pojawi się m.in. koło fortuny oraz liczne zabawy dla najmłodszych kinomanów: warsztaty z fotogadżetami, brokatowe tatuaże, malowanie twarzy oraz żywa maskotka.
Wszystkie informacje o otwarciu kina Helios w galerii VIVO! Stalowa Wola, aktualny repertuar i filmowe zapowiedzi, a także wiadomości o wydarzeniach lokalnych związanych z projektami kinowymi oraz premierami filmowymi dostępne są na stronie Helios.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *