NC+Zapowiedzi TV

Nowe kosmetyki dobrze znane widzom MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie maluchy do poznawania kolorów podczas zabawy w wannie. W drogeriach Rossmann dostępnych jest aż sześć rodzajów kosmetyków oraz akcesoriów kąpielowych z Myszką w Paski, bohaterką programów edukacyjnych emitowanych w stacji MiniMini+. Są to: kąpielowe kredki do rysowania, żele, aksamitna pianka, magiczna sól, żelki do kąpieli oraz gąbka do mycia z Myszką w Paski. Dzieci będą mogły używać ich jak farbek do malowania ciała, a także eksperymentować, mieszając ze sobą barwy.
 

 
Myszka w Paski za sprawą serii nowych kosmetyków przekona wszystkie maluchy, że każda kąpiel w wannie to wspaniała przygoda, a fanom wody dostarczy jeszcze więcej kolorowych wrażeń. Produkty, oprócz tego, że umożliwiają skuteczne mycie, zawierają pH przyjazne dla skóry najmłodszych oraz są przebadane dermatologicznie, mają przepiękne kolory i można nimi malować. Dzięki swoim zachwycającym barwom urozmaicą codzienną kąpiel i sprawią, że dzieci z niecierpliwością będą na nią czekały.
W związku z premierą kolorowych kosmetyków do kąpieli z Myszką w Paski stacja MiniMini+ i drogerie Rossmann organizują konkurs, który wystartuje w piątek, 22 czerwca. Aby wziąć w nim udział wystarczy za pomocą aplikacji dostępnej na stronie internetowej miniminiplus.pl narysować Myszkę w Paski. Sześćdziesiąt najlepszych prac zostanie nagrodzonych zestawem kosmetyków.
W ofercie dostępnych jest sześć produktów:
Kąpielowe kredki do rysowania (5 sztuk w opakowaniu) rozwijają kreatywność i talent dziecka. Kredkami można rysować po wannie, glazurze i innych gładkich powierzchniach. Produkt jest bardzo łatwy do usunięcia, zamalowane miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką.
Żele do kąpieli (dostępne w 3 kolorach: zielonym, niebieskim i różowym) można używać jak farbki do malowania ciała. Dzięki możliwości mieszania różnych kolorów, dziecko może uczyć się palety barw. Lekka konsystencja sprawia, że produkt można łatwo rozprowadzić po ciele. Niewielka ilość żelu umożliwia skuteczne mycie, a dodatek ekstraktu z olejku z jojoby, nagietka i pantenolu zapewni pielęgnację delikatnej skóry dziecka.
Magiczna sól do kąpieli (1 saszetka – 40 g) to produkt o dwóch różnych kolorach, które w połączeniu tworzą zupełnie nową barwę. Dziecko może nauczyć się palety kolorów i tym samym rozwijać swoją kreatywność.
Żelki do kąpieli w kształcie uwielbianej przez dzieci Myszki w Paski w połączeniu z wodą stworzą pięknie pachnącą pianę, która idealnie sprawdzi się podczas zabaw w kąpieli.
Aksamitna pianka do kąpieli (150 ml) o delikatnym owocowym zapachu i przyjemnej barwie, dzięki spójnej konsystencji pozwala na tworzenie różnych wzorów na ciele, które urozmaicą najmłodszym czas spędzony w wodzie.
Zestaw kolorowych kosmetyków dopełnia gąbka do mycia z Myszką w Paski, która dzięki miękkiej strukturze nie podrażni delikatnej skóry dziecka.
Kosmetyki z Myszką w Paski są przeznaczone dla dzieci od lat trzech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *