MediaPlay Now TVZapowiedzi TV

Nowe lokalizacje drugiego sezonu THE OFFICE PL

Rozpoczęło się odliczanie do jesiennej premiery drugiego sezonu THE OFFICE PL. Jedną z ciekawszych zmian jest częstsze umieszczanie akcji serialu poza wnętrzami tytułowego biura.

 

Serial THE OFFICE PL pokazuje perypetie pracowników biurowych. Dlatego nic dziwnego, że przez większość czasu jego akcja przedstawia miejsce pracy głównych bohaterów. Jednak świat i wydarzenia, tworzone przez scenarzystów, rozwijają się, dzięki czemu widzowie nowego sezonu będą mogli wyjść ze znanych murów dotychczasowego biura.

Jednym z miejsc przedstawionych w drugiej odsłonie THE OFFICE PL będzie prywatne mieszkanie Michała Holca (w tej roli Piotr Polak), serialowego szefa biura i głównego bohatera serii. Już przy okazji publikacji pierwszego sezonu, wielu fanów zastanawiało się jak wygląda życie prywatne Michała oraz jego mieszkanie. Szczególne zainteresowanie budzi poziom majętności dyrektora „Kropliczanki” w obliczu jego deklaracji o braku podwyżki od kilkunastu lat. Sezon drugi zabierze nas do mieszkania Holca już w pierwszym odcinku!

To jednak nie wszystkie nowe miejsca jakie zobaczymy wkrótce na ekranie. Akcja serialu zostanie kilkukrotnie przeniesiona do innych ciekawych lokalizacji w Siedlcach i nie tylko. Zobaczymy między innymi miejski dom seniora, w którym Michał będzie dzielić się swoimi przemyśleniami, a także przeżyjemy kilka wzruszających chwil podczas wizyty naszego bohatera na farmie alpak. Po publikacji pierwszego sezonu fani domagali się pokazania konfrontacji Michała Holca z jego ulubionymi zwierzętami.

Nowe miejsca to jedynie zapowiedź ciekawostek, które w najbliższym czasie będą publikowane na temat drugiego sezonu THE OFFICE PL. Największe zmiany mają dotyczyć składu bohaterów, czyli pracowników tytułowego biura. Już wkrótce opublikowana zostanie aktualna lista stałego zespołu aktorskiego jak i gościnnych udziałów.

Bieżące informacje na temat drugiego sezonu THE OFFICE PL pojawią się w social mediach CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *