Nowe „Magiczne magiimiecze” w październiku w Cartoon Network

Prohyas i Vambre wracają na antenę Cartoon Network w nowych odcinkach pierwszego sezonu „Magicznych magiimieczy”. Opieka nad nietypowym dzieckiem, walka z potwornym ślimakiem i odbudowa kompletnie zniszczonej siedziby – między innymi z takimi wyzwaniami będzie sobie musiało poradzić rodzeństwo wojowników do wynajęcia. Premiera już 16 października o 17:25.

 

 

Prohyas i Vambre mieszkają w fantastycznej krainie Lyvszerii, w której nowa przygoda czai się za każdym rogiem. Dzielni wojownicy do wynajęcia codziennie przyjmują zlecenia od mieszkańców potrzebujących wsparcia od prawdziwych bohaterów. Poza odwagą i umiejętnościami, rodzeństwo ma również do dyspozycji imponującą kolekcję magicznych magiimieczy. Ta nietypowa broń występuje w wielu różnych odmianach, z których każda jest bardziej zwariowana od poprzedniej.

W nowych odcinkach pierwszego sezonu „Magicznych magiimieczy” wojownicy będą musieli odbudować swoją siedzibę, która zostanie doszczętnie zniszczona przez potwornego człowieka-rybę. Wyzwanie okaże się bardzo wymagające, bo rodzeństwo dostanie zakaz używania magiimieczy. Oprócz tego Prohyas i Vambre zatrudnią się jako tymczasowi opiekunowie do dziecka, staną również do walki z olbrzymim ślimakiem. To starcie będzie idealną okazją do wypróbowania zupełnie nowego, szkieletowego magiimiecza.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu w poniedziałek, 16 października o 17:25.

Przygody Prohyasa i Vambre będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 17:25.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *