Zapowiedzi TV

Nowe odcinki "Koko Smoko" w Boomerangu

„Koko Smoko” to serial o przygodach Kokosa, Oskara i Matyldy, który powstał w oparciu o film o takim samym tytule. Główni bohaterowie wierzą w siłę przyjaźni i są przekonani, że największe sukcesy odnosi się dzięki pracy zespołowej. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu w poniedziałek 4 września na antenie Boomeranga.
 
Mieszkańcy Smoczej Wyspy wiedzą, że w razie jakichkolwiek kłopotów, zawsze mogą liczyć na niezawodne trio. Dwa smoki: Kokos i Oskar oraz ich przyjaciółka, jeżozwierz Matylda, znajdą rozwiązanie na wszystkie problemy. Główni bohaterowie wierzą, że nawet będąc małym, można dokonać naprawdę wielkich rzeczy. Nigdy nie tracą też okazji, by zawrzeć kolejną, wartościową przyjaźń.
W nowych odcinakach pierwszego sezonu urocze trio po raz kolejny udowodni, że nigdy nie brak mu kreatywnych pomysłów. Tym razem Oskar i Kokos z pomocą Matyldy będą próbowali schwytać ducha, o którym opowiadał im dziadek. Gdy w nocy w domu usłyszą hałas, będą przekonani, że zjawa postanowiła ich odwiedzić. Szybko wprowadzą w życie plan, który ma im pomóc upolować upiora. Z kolei, gdy Oskar straci pamięć tuż przed wygłoszeniem ważnego przemówienia, jego przyjaciele zrobią wszystko, by przywrócić mu wspomnienia i uratować sytuację. Czy zdążą na czas? Odpowiedź na to pytanie we wrześniu na antenie Boomeranga.
Premiera nowych przygód Kokosa i jego przyjaciół w poniedziałek 4 września w Boomerangu. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o 7:25.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *