Nowe odcinki „Między nami, misiami”: kłopoty w jaskini i taneczne wyzwanie Pandy

Fani trzech wyjątkowych misiów mają okazję zobaczyć ich kolejne nietypowe przygody. Bohaterowie będą musieli walczyć o swoją jaskinię, ale też podejmą się ekscytujących, ambitnych zadań, by rozwijać swoje talenty.
 

 
Grizz, Panda i Lodomir podejmą kolejne niezręczne próby integracji ze światem ludzi w Zatoce San Francisco. W nowych odsłonach serialu trójka bohaterów przeżyje mnóstwo niespodziewanych przygód w swojej jaskini, ale też odważą się po raz kolejny od niej oddalić.
W jednym z odcinków przyrodni bracia z powodu interwencji w ich domu, będą zmuszeni spędzić noc w psim hotelu – dostarczy to futrzakom wielu nowych doświadczeń. Kiedy indziej złośliwy Ralph zmusi ich do opuszczenia jamy, zamieniając ją w śnieżną twierdzę, w której sam siebie mianuje królem i władcą. Misie podejmą się również nowych ambitnych wyzwań – Grizz zaprezentuje publiczności amatorski film swojego autorstwa. Niestety, szybko stanie się dla niego jasne, że ​​ludzie nie są zaciekawieni seansem i wychodzą w trakcie jego trwania. Będzie musiał znaleźć sposoby, aby odzyskać zainteresowanie widzów. To zadanie okaże się jednak nie tak łatwe. Z kolei Panda zgłosi się na ochotnika, by zostać partnerem do tańca dla Lucy. Zauroczony miś nie ma jednak odwagi, by powiedzieć przyszłej partnerce, że nie najlepiej wypada na parkiecie.
Nowe perypetie bohaterów serialu „ Między nami, misiami”, widzowie będę mogli oglądać od 4 czerwca na antenie Cartoon Network.
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:50.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *