Zapowiedzi TV

Nowe odcinki "Mój rycerz i ja" w Boomerangu

Henri i jego rycerska świta zawsze są gotowi na kolejne przygody. Jimmy dostanie pierwsze samodzielne zadanie do wykonania. Księżniczka Cat spróbuje zaprojektować sukienkę, co skończy się wyjątkowo niebezpiecznie. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Mój rycerz i ja” w poniedziałek, 5 czerwca na antenie Boomeranga.
 

 
Dzielny Jimmy ma dość tego, że cały czas jest traktowany jak dziecko, a bardzo chciałby poczuć się jak prawdziwy rycerz. Właśnie dlatego Henri postanawia powierzyć synowi pierwsze poważne, samodzielne zadanie. Młody bohater podejmie się go z wielkim entuzjazmem, ale bardzo szybko przekona się, że bycie dorosłym wcale nie jest takie proste, jak mu się wydawało.
Ponadto, w nowych odcinkach księżniczka Cat postanowi stworzyć piękną sukienkę. Gdy będzie już prawie gotowa, poprosi Jimmy’ego o przymierzenie zaprojektowanego stroju. Cała zabawa skończy się jednak bardzo niebezpiecznie – kiedy przyjaciel założy sukienkę, Zły Jack pomyli go z księżniczką i porwie młodego rycerza. O tym, czy uda się go odbić z rąk nieprzyjaciela, widzowie przekonają się w czerwcu. Członków rycerskiej świty czeka jeszcze jedno trudne zadanie – będą musieli pomóc Henriemu, który niespodziewanie straci pewność siebie.
Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Mój rycerz i ja” 5 czerwca na antenie Boomeranga.
Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 19:10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *