MediaZapowiedzi TV

Nowe odcinki programu „Makłowicz w drodze” w Food Network!

Robert Makłowicz jest niezastąpionym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata. Od ponad dwudziestu lat odkrywa wyjątkowe miejsca i ukazuje związki kuchni z kulturą i historią. Już 24 lutego nowe odcinki programu „Makłowicz w drodze! Krakowski smakosz zabierze widzów w fascynującą podróż na półwysep Istria, do Belgii i Norwegii!

 

Fenomenalne dania, miejscowe specjały, lokalne tradycje. Robert Makłowicz wyrusza w kolejną kulinarną wyprawę! W pierwszym odcinku nowego sezonu prowadzący zabierze widzów do Ostendy, belgijskiego kurortu znanego już w XIX wieku.

Weźmie udział w konnym połowie krewetek, pokaże „największy na świecie parawan plażowy”, a na jego stole będzie królowały małże. To nie wszystko! W premierowych odcinkach ceniony dziennikarz odwiedzi belgijskie rynki, a także wyruszy w rejs łodzią po słynnych kanałach Brugii.

Wybierze się również na historyczny szlak po południowej Istrii i sprawdzi gdzie kręcono filmy takie jak „Złoto dla zuchwałych”. W Norwegii odkryje tamtejsze tradycje i zobaczy jak wyglądają przygotowania do obchodów święta narodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *