MediaTVPZapowiedzi TV

Nowe odcinki serialu „Blondynka”

„Blondynka” wraca na antenę Jedynki! Na premierowe odcinki serialu o perypetiach sympatycznej weterynarz Sylwii Kubus zapraszamy w niedzielę, 10 grudnia, o godz. 20:15.

Nowa odsłona serialu w reż. Mirosława Gronowskiego jest kontynuacją opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kubus i mieszkańcach Majaków. Ulubieni bohaterowie ponownie wprowadzą widzów w klimat urokliwych i sielskich podlaskich krajobrazów.

W roli tytułowej „Blondynki” ponownie zobaczymy Natalię Rybicką. W szóstej serii serialu doktor Sylwia przejdzie prawdziwą przemianę. Czy stanie się pewną siebie kobietą, która wie, czego chce od życia? Jej związek z Dawidem (Grzegorz Małecki) wejdzie w etap stabilizacji, ale życie zaskakuje, a przeszłość lubi o sobie przypominać…

Doktor Fus (Krzysztof Gosztyła) i Jasiunia (Izabela Dąbrowska) powrócą z wojaży po Australii, ale do Majaków zawita ponownie starosta Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk) i jak zwykle namiesza w życiu doktora. Natomiast Manej (Tomasz Borkowski) i Majka (Marta Ścisłowicz) przeżyją najbardziej emocjonujący moment w swoim związku. Zapraszamy do Jedynki!

„Blondynka”. Niedziela, 10 grudnia, godz. 20:15.

Premierowe odcinki serialu dostępne także na vod.tvp.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *