MediaZapowiedzi TV

Nowe odcinki “The Office PL 2” już dzisiaj w Comedy Central

Już dzisiaj o godzinie 21:00 w Comedy Central będzie można obejrzeć ostatnie premierowe odcinki drugiego sezonu „The Office PL”, w których nie zabraknie kolejnych zabawnych nieporozumień i zwrotów akcji. Tym razem jednak biurowe zawirowania nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Michała i Patrycji?

 

Gosia wraca z urlopu zdrowotnego i przynosi niespodziewane wieści. Szampan będzie musiał poczekać, ale Patrycja postanowi wyprawić baby shower z prawdziwego zdarzenia. Michała dopadnie uczucie wykluczenia i spróbuje zorganizować konkurencyjną imprezę. Darek kierowany ukrytym motywem rozpocznie biurowe czystki, a przed Marzeną pojawi się dylemat co do jej przyszłości w firmie.

Adam natomiast zawalczy o honor Asi, co skończy się konfliktem nie tylko z jej chłopakiem. Sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą… Ostatni odcinek to czas roztrzygnięć. Finał konkursu „Kropliczanki” przyniesie odpowiedź na fundamentalne pytania tego sezonu. Kto dostanie awans i wyjedzie do Warszawy? Czy Marzena zostanie w firmie? I co najważniejsze: czy jeden samochód da się podzielić na pięć osób…? Ponoć problem to szansa w przebraniu.

Kto ją wykorzysta dowiemy się już dzisiaj o 21:00 w Comedy Central!

foto. Comedy Central

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *