Nowe okno otwarte w Netii aż do świąt

Wraz z początkiem nowego miesiąca Netia ma dla Was nowe okno otwarte. Tym razem Netia stawia na lifestyle, nowy polski serial produkcji Canal+ i piłkarski klasyk, który elektryzuje całą Polskę!

 

 

Powiadają, że w marcu jak w garncu. Dokładnie tak samo będzie w Telewizji Osobistej Netii! Specjalnie dla Was na cały miesiąc (a nawet jeszcze dłużej, bo okno będzie do 2 kwietnia włącznie!) udostępniamy bez dodatkowych opłąt większość kanałów, które znajdują się w pakiecie Styl Życia. Marcowe okno otwarte potrwa aż do 2 kwietnia, tak by programy były dostępne również podczas Świąt Wielkanocnych.

Przygotowaliśmy dla Was kilka kanałów. Każdy z nich jest po polsku i ma bardzo szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku lifestyle’u nie mogliśmy pominąć takiej klasyki, jak Polsat Cafe HD (kanał 86) i TLC HD (kanał 91). Ich uzupełnieniem będzie brytyjska stacja, czyli BBC Lifestyle HD (kanał 89).

Tę trójkę uzupełniamy pionierskimi w Polsce kanałami! Pierwszym w naszym kraju programem kulinarnym – Kuchnia+ HD (kanał 88) – oraz Domo+ HD (kanał 87), który poświęcony jest tematyce wnętrz, designowi i projektowaniu ogrodów. Unikalne są również TO!TV(kanał 93), który oferuje programy muzyczne, rozrywkowe oraz ezoteryczne, a także ID HD (kanał 92) poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

Dla prawdziwych mężczyzn mamy BBC Brit HD (kanał 56). Panowie znajdą na nim wszystko to, co lubią najbardziej, czyli motoryzację, programy rozrywkowe i dokumentalne. Dla ludzi szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach oferujemy Nat Geo People HD.
Premiera Kruka… za darmo

Dodatkowo 18 marca od godziny 17:30 otwieramy Canal + HD (kanał 160). Nieprzypadkowo! Atrakcji będzie wiele i bardzo chcemy, żebyście zobaczyli (o 21.30) premierowy odcinek nowego serialu – „Kruk, Szepty słychać po zmroku”.

Tak się też składa, że tego dnia fani sportu będą mogli dodatkowo obejrzeć szlagierowy mecz Lotto Ekstraklasy. W ligowym klasyku spotkają się Legia Warszawa i Wisła Kraków. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Zapraszamy przed telewizory od 17:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *