NC+Zapowiedzi TV

Nowe pokazy Rybki MiniMini w Multikinach

W listopadowe weekendy w wybranych Multikinach w całej Polsce odbędą się pokazy nowego interaktywnego show pt. „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci”. Dzięki projektowi „KinoMagica” wyprodukowanemu przez firmę Verne Vision widzowie mogą doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie.

[AdSense-A]

 

Podczas listopadowych pokazów „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci” widzowie poznają różnice między światem podwodnym a tym na lądzie. A to wszystko dzięki Rybce MiniMini i jej nowemu przyjacielowi – edukacyjnemu komputerowi Edkowi. Wspólnie z dziećmi będą oni bawić się w rozpoznawanie dźwięków, porozmawiają o planktonie oraz… poznają zastosowanie decybelometru. Dzięki interaktywnemu show młodzi widzowie przeprowadzą wywiad z animowaną postacią pływającą po ekranie kinowym – pierwszą rybką, która nauczyła się mówić.

Interaktywne show z Rybką MiniMini to innowacyjne kino przyszłości. Mali widzowie wspólnie z bohaterką pokazów przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Dzięki unikalnej technologii Anivatar™ Rybka MiniMini jest animowana i dubbingowana na żywo, dlatego naprawdę słyszy publiczność, prowadzi autentyczne rozmowy z widzami i może reagować na wszystko, co dzieje się na widowni. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie.

Pokazy z serii „KinoMagica” to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc uczy. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazów jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+. 

[AdSense-B]

Grudzień będzie wyjątkowym miesiącem dla Rybki MiniMini. Z okazji 15 urodzin stacji MiniMini+, twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali specjalne pokazy pt. „Urodziny Rybki MiniMini”. Podczas tego show widzowie poznają tradycje urodzinowe oraz zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Fani wodnego świata będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Rybka MiniMini nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

Pokazy można zobaczyć w Multikinach w wybranych miastach w całej Polsce: Warszawie, Poznaniu, Tychach, Krakowie, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku, Szczecinie, Zabrzu, Koszalinie i Słupsku.

Bilety na show można kupić w kasach Multikina lub na stronie internetowej: https://multikino.pl/wydarzenia/dzieci/kinomagica-przygody-rybki-minimini

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *