MediaZapowiedzi TV

Nowe produkcje już wkrótce w Disney Channel

Disney Channel to kanał dla dzieci, skierowany przede wszystkim do dziewczynek (aż 87% widzów stacji to dziewczynki), w wieku szkolnym, wśród których stacja cieszy się duża popularnością (AFF = 132 W7-12).

 

 

 

 

 

W nadchodzących tygodniach kanał przygotował dla swoich fanek, specjalne premiery:

SYDNEY NA MAKSA

PREMIERA 4 MAJA O 16:00

Sydney na Maksa to serial komediowy realizowany na żywo. Opisuje losy głównej bohaterki, 12letniej Sydney, które mieszka w Portland, wraz ze swoim ojcem Maxem.

Samotny ojciec stara się wychować córkę, wkraczającą w okres dojrzewania, ale i poradzić sobie z wyzwaniem przed którym stanął.

Cały serial został podzielony na dwie części – teraźniejszość i przeszłość, w których młody Max zmaga się z podobnymi problemami co jego córka teraz.

JUST ROLL WITH IT

PREMIERA 8 CZERWCA

Nowoczesny format serialu przewiduje aktywny udział publiczności w tworzeniu scenariusza. Historia opowiada losy rodziny Bennett-Blatt: przyrodnich braci Blaira i Owena oraz ich rodziców: Rachel i Byrona, którzy prowadzą codzienne życie rodzinne, jednocześnie balansując domem pełnym zupełnie przeciwstawnych osobowości.

Główni bohaterowie jak i aktorzy odgrywający te role zmagają się ze scenariuszem jak również wyzwaniami spływającymi od publiczności i jak głosi amerykańskie przysłowie „Just roll with it”.

 

Dane: NAM, Q1 2020, 6:00-20:59, ADH%, AFF vs. A4-12, DayParts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *