Nowe produkcje wytwórni DreamWorks na antenie stacji dziecięcej teleTOON+

teleTOON+ poszerza współpracę z wytwórnią filmów animowanych DreamWorks. W październiku widzowie stacji zobaczą premierowo spin-offy filmowych hitów: „Mustang – duch wolności” oraz „Trolle: Impreza trwa!”. Z tej okazji stacja przygotowała konkurs dla fanów roztańczonych Trolli. Kolejną produkcją słynnego studia, która już w listopadzie ukaże się na antenie teleTOON+ jest „Dom: Przygody Ocha i Tip”.

 

 

Kanał dziecięcy teleTOON+ rozwija ofertę programową o wartościowe i unikatowe treści z legendarnej wytwórni DreamWorks. Dotychczas widzowie teleTOON+ mogli oglądać przygody bohaterów tego studia w animacjach: „Turbo FAST”, „Krudowie u zarania dziejów”, „Pan Peabody i Sherman Show” oraz „Przygody Kota w Butach”.

Jesiennym hitem ramówki teleTOON+ jest spin-off pełnometrażowej bajki „Trolle: Impreza trwa!”. Animacja powstała na podstawie kinowego hitu „Trolle”, który zgromadził w kinach miliony widzów na całym świecie, a wpływy z biletów wyniosły ponad 339 milionów dolarów. Obraz nominowano do najlepszych nagród filmowych – Oscara® oraz Złotego Globu za najlepszą piosenkę oryginalną pt. „Can’t Stop The Feeling!”. Dzieci pokochały baśniowych bohaterów: Poppy, Mruka i Brydzia, co skłoniło twórców do wyprodukowania linii zabawek sygnowanych bajką „Trolle”.

W serialu animowanym „Trolle: Impreza trwa!” Poppy i Mruk wraz z całym miasteczkiem organizują imprezy taneczne w swoim fantastycznym leśnym domu. Dzieci będą bawić się w rytmie trollowej muzyki i poznawać kolorowy świat trolli zawsze gotowych na nowe psoty. Animację można oglądać w teleTOON+ od  poniedziałku, 22 października codziennie o godz. 7:40 i 16:10 oraz od poniedziałku do piątku o 20:50.

W związku z październikową premierą stacja teleTOON+ wraz z wytwórnią DreamWorks organizuje konkurs, w którym widzowie będą mogli wygrać zestawy zabawek sygnowanych bajką „Trolle”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę teletoonplus.pl i dodać selfie, a następnie ozdobić je za pomocą graficznych elementów nawiązujących do bajki „Trolle” dostępnych w aplikacji konkursowej. Szczegóły akcji dostępne są na stronie: teletoonplus.pl.

W październiku widzowie teleTOON+ mogą również śledzić losy odważnej dwunastolatki Lucky, która po przeprowadzce z dużego miasta na ranczo, odkrywa moc nowych możliwości. Jej życie zmienia się po spotkaniu dzikiego rumaka – Ducha. „Mustang – duch wolności” to kolejna nowa animacja od DreamWorks, którą można oglądać w teleTOON+ w październiku. (od poniedziałku do piątku o godz. 09:50 oraz 17:55).

Z kolei w listopadzie stacja teleTOON+ wyemituje serialową kontynuację filmu wytwórni DreamWorks „Dom”. Na dzieci czeka duża dawka humoru oraz niezrównanych emocji, a to wszystko w rytm wesołej muzyki pop. W każdym odcinku serialu „Dom: Przygody Ocha i Tip”widzowie zobaczą szalone przygody głównych bohaterów. Emisja w teleTOON+ od poniedziałku, 12 listopada o godz.  8:25, 12:45 i 21:20 (poniedziałek-piątek).

DreamWorks to jedna z największych amerykańskich wytwórni filmowych i światowy gigant w dziedzinie animacji. Studio założone m.in. przez Stevena Spielberga i Jeffreya Katzenberga, byłego szefa Walt Disney Pictures, stworzyło animowane filmy, które stały się kinowymi hitami i są znane przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Wśród nich warto wymienić tytuły takie jak: „Shrek”, „Kung Fu Panda”, „Madagaskar”, „Uciekające kurczaki”, „Megamocny”. DreamWorks to także doskonałe filmy fabularne, m.in. „Szeregowiec Ryan”, „American Beauty” czy „Piękny umysł”, które weszły do kanonu światowej kinematografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *