Nowe przygody mechanicznych wojowników z „Transformers: Cyberverse” w Cartoon Network

Bumblebee oraz jego waleczna partnerka Windblade zmierzają ku kolejnym przygodom. Już 15 grudnia w Cartoon Network okaże się, czy ten żółty Autobot poradzi sobie z falą wspomnień, którą sprowadzi na niego pewne nieoczekiwane znalezisko.

 

Cartoon Network zaserwuje widzom porcję nowych przygód mechanicznych wojowników „Transformers: Cyberverse”, którzy toczą odwieczną wojnę z Deceptikonami. Kierując się wskazówkami zawartymi we fragmentach wspomnień, Bumblebee oraz jego waleczna partnerka docierają do kolejnych punktów wspólnej podróży. Dzięki temu bojownik powoli dowiaduje się kim jest i na czym polega jego misja na Ziemi.

W nadchodzących odcinkach widzowie zobaczą, jak Windblade włamie się do komputera pokładowego statku kosmicznego Megatrona. W zlokalizowanym przez parę przyjaciół pojeździe międzygwiezdnym żółty Autobot odnajdzie przedmioty, które szczególnie przykują jego uwagę. Poza bronią ciężkiego kalibru zauważy też błyszczący sześcian. Okaże on się być kluczem do odzyskania wspomnień, które zaskoczą potężnego Bumblebee.

Nowe odcinki „Transformers: Cyberverse” pojawią się na antenie Cartoon Network już 15 grudnia. Emisja w sobotę 15. oraz w niedzielę 16. grudnia o godz. 20:45.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *