Nowe przygody „Między nami, misiami” w Cartoon Network

Fani przygód zabawnych niedźwiedzi z San Francisco będą mieli okazję zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w roli videoblogerów – czym tym razem zaskoczy widzów wyjątkowe trio? Premiera nowych odcinków czwartego sezonu „Między nami, misiami” już 27 maja w Cartoon Network.

 

 

Dla Grizza, Pandy i Lodomira dzień bez przygód jest dniem straconym! Słynne trio z Cartoon Network na co dzień realizuje swoje muzyczne, sportowe i kulinarne pasje. Misie wyjątkowo dbają o wizerunek i popularność, gdyż najbardziej na świecie, poza jedzeniem i dobrą zabawą, lubią budzić sympatię ludzi.

W nadchodzących odcinkach nietypowe futrzaki z San Francisco stworzą kolejne wideo na misiowy kanał. Można będzie posłuchać ich popisów wokalnych i ocenić aktorskie umiejętności. Zostanie też ujawniona nurtująca internautów tajemnica, który z braci boi się zielonych ogórków. Ponadto, dom sympatycznych bohaterów odwiedzi pewien naukowiec studiujący naturę niedźwiedzi i przedstawi kilka ciekawych teorii na ich temat.

To nie koniec atrakcji! Już w maju w sklepach App Store i Google Play zostanie udostępniona zupełnie nowa aplikacja „Misiowe ścieżki”, od której trudno będzie się oderwać fanom kreskówki.

Premiera nowych odcinków czwartego sezonu „Między nami, misiami” już 27 maja. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:35 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *