Nowe przygody Taffy’ego, Bentleya oraz Pani Majętnej w Boomerangu

Już 2 grudnia premiera nowych odcinków kreskówki „Taffy”. Bohaterów czeka spotkanie z kosmitami oraz wizyta u weterynarza. Czy tym razem poczciwemu psu Pani Majętnej uda się zdemaskować sprytnego szopa? Być może tej zimy widzowie Boomeranga poznają odpowiedź na to nurtujące pytanie.

 

 

 

 

Pani Majętna znalazła na wycieraczce swojej posiadłości małego, słodkiego kotka. Jedynie jej wierny przyjaciel – pies Bentley wie, że uroczy kiciuś to w rzeczywistości przebiegły szop pracz, który do rezydencji trafił prosto z wysypiska śmieci. Slapstickowy humor, wartka akcja i zaskakujące zwroty sytuacyjne – tego mogą spodziewać się widzowie Boomeranga śledząc zabawne losy bohaterów.

W nadchodzących odcinkach Taffy i Bentley nie zaprzestaną stosowania sprytnych sztuczek w walce o względy swojej właścicielki. Tym razem jednak rywalizacji będą towarzyszyć zjawiska paranormalne. Do jednego z bohaterów zwrócą się przybysze z przyszłości, którzy powierzają mu misję ocalenia Ziemi. Kiedy indziej tytułowy spryciarz rani się w ucho, natomiast psi strażnik posiadłości wyląduje na Antarktydzie.

Premiera nowych odcinków serialu animowanego „Taffy” już 2 grudnia

Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 16:15 na antenie Boomeranga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *