Zapowiedzi TV

Nowe przygody Wujcia Dobra Rada w Cartoon Network

28 sierpnia do Cartoon Network powróci magiczny krewny wszystkich dzieci na świecie. Wujcio Dobra Rada po raz kolejny pomoże najmłodszym rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy. W nowych odcinkach trzeciego sezonu bohater sam również będzie miał poważny kłopot – zacznie mu brakować dobrych pomysłów.
 
Każde dziecko na świecie, które ma kłopoty, zawsze może liczyć na Wujcia Dobra Rada. Bohater i jego niezawodna ekipa podróżują po świecie i szukają rozwiązania na bezsenność, czkawkę i inne trudności, z którymi zmagają się najmłodsi. W nowych odcinkach trzeciego sezonu Wujcio, razem z popularnymi zawodnikami z drużyny baseballowej, pomoże zespołowi z młodej ligi, a innym razem zaangażuje się w poszukiwania zaginionej owcy.
W życiu bohatera pojawi się też poważny problem – Wujcio Dobra Rada, mimo wielu starań, nie będzie mógł wpaść na żaden genialny pomysł. W tej sytuacji Pan Gustaw i Stefek Pizza postanowią interweniować i spróbują pomóc przyjacielowi uporać się z tą niecodzienną sytuacją. Głównego bohatera czeka też wyjątkowa wycieczka – odwiedzi fabrykę kreskówek, gdzie znajdzie odpowiedź na wiele pytań dotyczących swoich korzeni.
Nowe odcinki przygód Wujcia Dobra Rada i jego przyjaciół: Pana Gustawa, Stefka Pizzy, Torby Borby oraz Wielkiej Realistycznej Latającej Tygrysicy będzie można oglądać na antenie Cartoon Network od 28 sierpnia.
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:35.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *