Nowe radio serii Super: Revo SuperCD

Najnowszy radioodbiornik Revo SuperCD to pierwszy model z oferty szkockiego producenta oferujący – oprócz odbioru rozgłośni internetowych – dodatkowo funkcję odtwarzacza dysków optycznych CD. SuperCD jest prawdziwym systemem audio all-in-one oferującym ponadprzeciętne możliwości słuchania muzyki. Urządzenie pojawiło się na rynku polskim w sieci sprzedaży dystrybutora C4i.
 

 
Revo SuperCD wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem oraz wysoką jakością użytych komponentów i materiałów. Swym wyglądem nawiązuje do pozostałych modeli z rodziny Super. Charakterystyczna jest ręcznie wykonana drewniana obudowa, specjalnie skonstruowana tak, aby uzyskiwać najlepsze akustyczne efekty. Elegancji i stylu nadaje zastosowanie wysokiej jakości anodowanego aluminium z przodu urządzenia oraz stali na tylnej ściance. Revo SuperCD jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: orzech amerykański / srebrne aluminium oraz orzech amerykański / czarne aluminium. Dotychczasowe radioodtwarzacze szkockiego producenta nagradzane były min prestiżowym wyróżnieniem Red Dot Award za nietuzinkowy design oraz nagrodami magazynu What Hi-Fi? doceniającymi najlepsze urządzenia w swojej klasie.
Duży wyświetlacz OLED szczegółowo prezentuje parametry oraz funkcje radia. SuperCD można sterować z panelu czołowego lub pilota podczerwieni. Do dyspozycji jest także aplikacja mobilna Undok dostępna na urządzenia Android i iOS, która pozwala na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami oraz zarządzanie innymi urządzeniami multiroom w sieci. Co ważne, zarówno interfejs radia, jak i aplikacja mobilna, są w języku polskim. Obsługa Revo SuperCD jest bardzo intuicyjna. Przy pierwszym uruchomieniu kreator ustawień prowadzi użytkownika przez wstępną konfigurację sieci oraz strefy czasowej, po czym praktycznie od razu można korzystać z wszystkich funkcji radia.
Najwyższej jakości brzmienie w SuperCD zapewnia najnowocześniejsza, cyfrowa technika modelowania dźwięku i starannie opracowany system przenoszenia basów w połączeniu z najwyższej jakości komponentami audio. SuperCD wyposażony jest w dwa jednakowe 3.5-calowe głośniki BMR o mocy 40W, oferujące dźwięk stereo bogaty w bas, przejrzysty i szczegółowy z szeroką sceną oraz dynamiką, charakterystyczną dla wszystkich modeli Revo. Wbudowany equalizer pozwala na dostosowanie dźwięku zależnie od stylu muzyki czy własnych upodobań.
Jedną z najważniejszych zalet Revo SuperCD jest multimedialność. Radio oferuje pełną, bezprzewodową obsługę Spotify Connect i pozwala cieszyć się w wygodny sposób ulubionymi playlistami bazującymi na ponad 30 milionach utworów muzycznych dostępnych w serwisie. SuperCD jest również bezkonkurencyjnym urządzeniem w swojej klasie dzięki wsparciu Bluetooth w technologii Qualcomm® aptX, która przewyższa jakością standardową łączność Bluetooth®. Kodek AptX pozwala na przesyłanie muzyki z urządzeń zewnętrznych w jakości dorównującej CD czyli 48kHz / 16bit, a nie MP3, jak to ma miejsce przy standardowym strumieniowaniu z Bluetooth®. Revo SuperCD pozwala również na odtwarzanie wielu rodzajów plików muzycznych w ramach sieci lokalnej w standardzie DLNA między innymi plików flac 44kHz.
Po podłączeniu do internetu radio zapewni dostęp do kilkudziesięciu tysięcy rozgłośni internetowych oraz podcastów. SuperCD jest również wyposażony w tuner DAB, DAB+ oraz FM z RDS, zaś prawdziwym urządzeniem all-in-one czyni wyposażenie tego modelu w odtwarzacz CD, co jest nowością w ofercie Revo. Bez problemu podłączymy SuperCD do innych urządzeń audio, dzięki wyposażeniu w wyjście cyfrowe optyczne i AUX 3,5m oraz wyjścia analogowe RCA i słuchawkowe.
Radio z powodzeniem sprawdzi się także w domowej instalacji MultiRoom, przykładowo we współpracy z innymi odtwarzaczami firmy Revo, jak SuperSystem czy SuperConnect. Dzięki aplikacji Undok
 

 
z poziomu telefonu możemy połączyć i sterować nawet pięcioma urządzeniami jednocześnie. Istnieje wówczas możliwość odtwarzania różnych nagrań w różnych pomieszczeniach lub tego samego nagrania we wszystkich pokojach, a także łatwego zarządzania własną playlistą.
REVO SuperCD dostępne jest w cenie detalicznej 2169 zł. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta dla firm oraz 24-miesięczną dla użytkowników domowych.

Wybrane funkcje REVO SuperCD:

 • Dostęp do kilkudziesięciu tysięcy stacji radia internetowego po WiFi lub LAN
 • Tuner DAB, DAB+ i FM z RDS
 • Odtwarzacz CD
 • Obsługa Spotify Connect
 • Świetne brzmienie dwóch 3,5” głośników BMR zasilanych wzmacniaczem klasy D o mocy 40W
 • Funkcja Multiroom
 • Przesyłanie dźwięku Bluetooth w wykorzystaniem technologii aptX
 • Bezprzewodowa transmisja strumieniowa plików audio przez DLNA
 • Aplikacja mobilna do sterowania
 • Współpraca z szeregiem zewnętrznych urządzeń, złącze słuchawkowe, wyjście cyfrowe optyczne, wyjście analogowe RCA, wejście AUX czy złącze USB z możliwością ładowania telefonu lub tabletu
 • Wygodne sterowanie, w tym menu w języku polskim
 • Podwójny budzik z funkcją drzemki
 • Pilot zdalnego sterowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *