MediaZapowiedzi TV

Nowe seriale, nowe tajemnice i nowe emocje w październiku w AXN (wideo)

Kultowy zespół kryminologów z Las Vegas; polscy policjanci pracujący pod przykrywką, rozpracowując grupy przestępcze z pierwszych stron gazet; lekarz, który uciekł z rodzinnej Syrii do Kanady, walczący o powrót do zawodu w nowym kraju oraz aminowana animowana rozrywka dla całej rodziny na Halloween. Jesień w AXN upłynie pod znakiem kolejnych odcinków Przykrywkowców: Podwójna gra, nowego sezonu serialu Nowe życie, 4. i 5. sezonu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas oraz premiery filmu Straszny dom.

 

Serial CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas przedstawia trudną i odpowiedzialną pracę techników policyjnych pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Las Vegas. Łapią oni przestępców wnikliwie badając wszystkie ślady zostawione na miejscu zbrodni, bo to od nich zależy wynik śledztwa. Kierownikiem zespołu pracującego na nocną zmianę jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę.

Do jego zespołu należą: Catherine Willows, ex-striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, obaj kawalerowie, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw, który wcześniej był szefem nocnej zmiany. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O’Riley.

 

 

Premiera 4. sezonu serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas w czwartek 28 września o godz. 19:10

Premiera 5. sezonu serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas w piątek 13 października o godz.
20:05

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 19:05 i 20:05 w AXN

W serialu Przykrywkowcy: podwójna gra zobaczymy kulisy pracy polskich policjantów pod przykryciem. Jego bohaterowie odnoszą sukcesy w walce ze zorganizowaną przestępczością, przenikając do gangów i mafijnych struktur. Wszyscy żyją na krawędzi.

To hermetyczna grupa, która nie dopuszcza do siebie ludzi z zewnątrz. Jednak Latkowskiemu udało się zdobyć ich zaufanie i nakręcić ten niezwykły serial. To pierwszy dokumentalny obraz tak głęboko wchodzący w świat operacji specjalnych. Nikt do tej pory jeszcze nie pokazał kulis.

Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 22:00

Nowe życie to serial opowiadający historię Bashira Hameda (Hamza Haq), lekarza pogotowia ratunkowego i uchodźcę z Syrii. Jego nowym domem zostaje Kanada. W Toronto stara się ułożyć życie na nowo, ale powrót do ukochanego zawodu nie jest łatwy. Dzięki swojemu oddaniu i bohaterskiej postawie trafia do najlepszego szpitala w mieście.

Zaczyna praktykę na oddziale ratunkowym obok świetnych lekarzy: Magalie “Mags” Leblanc (Laurence Leboeuf), Jeda Bishopa (John Hannah) i Theo Huntera (Jim Watson). W drugim sezonie Bash będzie musiał zmierzyć się z przeszłością, gdy w jego życiu pojawi się dawna ukochana.

 

 

Premiera serialu Nowe życie w środę 18 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN

Straszny dom to animowana komedia z dreszczykiem dla młodszych i starszych widzów, w której trójka dzieciaków ma okazję przeżyci największą przygodę życia. Dwunastoletni DJ i jego przyjaciel Serdel wciąż myślą o tym, że po drugiej stronie ulicy, w domu starego pana Nebbercrackera, dzieje się coś dziwnego.

DJ widzi, jak ponuro wyglądający dom połyka wszystko, co znajdzie się w jego pobliżu – zabawki, zwierzęta a nawet ludzi. Chłopcy wiedzą, iż okolicznym mieszkańcom zagraża wielkie niebezpieczeństwo, zwłaszcza, że nadchodzi Halloween i wiele dzieci zapuka do drzwi tajemniczego domu, prosząc o słodycze. DJ i Serdel próbują ostrzec dorosłych…

Premiera filmu Straszny dom w sobotę 28 października o godz. 11:00 w AXN

foto. AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *