MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Nowe seriale w ramówce Polsat Seriale, “Rysa”, “Święty” i powrót serialu “Wywiad”

Kanał Polsat Seriale w listopadzie br. zaprezentuje dwie polskie premiery – “Rysa” i “Święty” oraz powróci na antenę amerykański serial pt. “Wywiad” (“Intelligence”).

 

Rysa

Odcinek 1

PREMIERA – 5.11.2022; sobota; godz. 23:00

Serial kryminalny/thriller psychologiczny

„Rysa” to adaptacja pierwszej z serii powieści autorstwa Igora Brejdyganta. Połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką okazują się zepchnięte do podświadomości bolesne doświadczenia. To także przekonująca opowieść o kobiecie, która z całych sił stara się odnaleźć w patriarchalnym policyjnym świecie, wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Czy mimo głębokich cieni, jakie rzucają dawne grzechy, uda jej się to osiągnąć?

W 2021 roku „Rysa” otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł – w kategorii: Najlepszy filmowy serial fabularny.

Święty

Odcinek 233 (1)

PREMIERA – 8.11.2022; wtorek; godz. 18:00

Serial komediowy

Nowy serial komediowy na naszej antenie nosi tytuł „Święty” i będziemy go prezentować od szóstego sezonu. Na premierowy pokaz zapraszamy 8 listopada, we wtorek, od godziny 18.00 do 21.30, pokażemy więc co tydzień premierowo osiem nowych odcinków tej popularnej produkcji. „Święty” to komedia obyczajowa, której akcja rozgrywa się w podwrocławskim Uroczysku. Zbiorowym bohaterem tego serialu jest barwna lokalna społeczność z sołtysem Białachem, miejscowym rekinem biznesu – Kordasem, proboszczem Wojtalą i sierżantem Żbikowskim na czele.

Ton w miasteczku nadają jednak panie, wśród których prym wiodą gospodyni plebanii – Jolanta, oddana pacjentom lekarka – Laura, posterunkowa Magda oraz przebojowe córki Kordasa: Luiza i Tamara.

Ta produkcja serialowa gwarantuje doskonałą rozrywkę, bo możemy liczyć zarówno na zaskakujące zwroty akcji, jak i prawdziwie miłosne perypetie i intrygi rodem z rasowego kryminału, przede wszystkim jednak będziemy świadkami wielu zabawnych sytuacji.

Wywiad

Odcinek 1

Emisja: 11.11.2022; piątek; godz. 23:00 i 13.11.2022; niedziela; godz. 20:00

Serial sensacyjny, science-fiction

„Wywiad” (tytuł oryginalny: „Intelligence”) to thriller science-fiction w 13 odcinkach. Gwiazdą tego amerykańskiego serialu jest Josh Holloway („Lost: Zagubieni”).

Grany przez niego, Gabriel to wysoce zaawansowany technologicznie agent amerykańskiego wywiadu – wyposażony w superkomputerowy mikrochip w mózgu, wspiera elitarną rządową agencję cyberbezpieczeństwa w specjalnych misjach. To, co dzieje się w jego głowie, zwala z nóg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *